חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Galil Open Akko – סונג האמריקאי ופריבילובה מרוסיה זכו בטורניר, זנדברג ושטרנבך זכו בזוגות

שרי שטרנבך למרות שבוע מצוין שלה נכנעה היום בגמר טורניר Galil Open לאנסטסיה פריבילובה מרוסיה 2:6 4:6. שטרנבך ניצחה בסיבוב הראשון את המדורגת ראשונה בטורניר לזרבה מרוסיה ניצחה ברבע הגמר את אביטל וויסבוך 1:6 1:6 ובחצי הגמר את פסקון מאוקראינה בתוצאה 4:6 0:6, אצל הגברים האלוף הוא אוון סונג האמריקאי לאחר שניצח בגמר את ינקוביץ מצרפת בתוצאה 2:6 6:1 5:7. בטורניר הזוגות לגברים זכו בארי וסונג אשר ניצחו את  את דסקוט וגווארז, אצל הנשים טליה זנדברג ושרי שטרנבך ניצחו את לזרבה ופלריקה מרוסיה וגרמניה 4:6 3:6 וזכו בתואר.

בשבוע הבא תתקים תחרות נוספת ע"ס 10,000 דולרים לנשים במועדון הטניס ברמלה.

""
שרי שטרנבך וטליה זנדברג מנצחות הזוגות

OOP
Mens Singles
Mens Doubles
Womens Singles
Womens Doubles
Womens Qualifying
Mens Qualifing

  שתי תחרויות בינלאומיות, אחת לגברים ואחת לנשים, על סך פרסים של 10,000 דולר כל אחת ייפתחו בשבת הקרובה במרכז לטניס בישראל – אזורי עכו. התחרויות, Galil Open, הן לכבודה של ג'ויס אייזנברג, התורמת הגדולה ביותר של המרכז לטניס בישראל ומהוות ניקוד בינלאומי לשחקנים. המשחקים יתקיימו בכל יום החל מהשעה 10:00 בבוקר עד שעות אחר הצהרים המאוחרות (ניתן להתעדכן במועדי המשחקים באתר המרכז לטניס בישראל), כאשר משחקי הגמר יתקיימו במקביל ב-17 במאי ב-10:00 בבוקר.
בתחרויות צפויים להשתתף כ-100 שחקנים מישראל ועשרות שחקנים ושחקניות מחו"ל, מ-18 מדינות באירופה וברחבי העולם בין השאר מארה"ב, קולומביה, ברזיל ואפילו משלחת של מספר שחקנים מיפן. בכל הימים הכניסה חופשית והקהל מוזמן להגיע ולצפות בטניס איכותי ובשחקני העתיד של ישראל. עבור חובבי הספורט בכלל והטניס בפרט זו תהיה הזדמנות לצפות בדור העתיד של השחקנים הישראלים, שבעוד מספר שנים עשויים להתברג בנבחרת הדייויס של ישראל וגם בשחקנים מבטיחים מחו"ל. את העיר עכו תייצג עופרי לנקרי, סגנית אלופת ישראל וכמו כן ישתתפו גם לרה פטיוק ובר בוצר.
 
במקביל לתחרויות הבינלאומיות יתקיימו גם שתי תחרויות לבנים ובנות עד גיל 14 ותחרות אזורית של מרכזי הטניס. בקיצור – שבוע של חגיגת טניס אמיתית.
 
אלעד רוט, מנהל המרכז לטניס בישראל – עכו: "זו זכות גדולה לארח תחרויות בקנה מידה כזה גדול בעכו. אני רוצה להודות לעיריית עכו ולרשות לפיתוח הגליל על תמיכה בקיום התחרות, אנחנו מזמינים את תושבי העיר והאזור לחוויה יוצאת מן הכלל, קיום התחרויות ע"י המרכז לטניס בישראל בא לתת פלטפורמה מקצועית ואפשרויות לשחקנים הישראלים להצליח ולהתקדם לרמה הבינלאומית הגבוהה למען קידום הטניס בישראל".
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן