חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רם הראל וסמילנסקי ברבע הגמר בבת ים

השבוע נערכת במועדון הטניס בת ים תחרות ITF (רמה 3) בינלאומית (Messika Open), בה משתתפים שחקנים מהארץ ומהעולם. מדובר בתחרות שנייה בסדרה של שלוש תחרויות בינלאומיות, שהראשונה ביניהן נערכה ברעננה והאחרונה תיערך בקרית שמונה.

בבת ים העפילו היום (רביעי) אור רם הראל ואיגור סמילנסקי לרבע גמר הבנים (מחר, 10:00). רם הראל (1 בתחרות) ניצח בשמינית הגמר 2:6,4:6 את ג'וליאן קאש הבריטי, ויתמודד מול סימון פריס סונדרגארד מדנמרק (5 בתחרות). עוד בסיבוב הראשון גבר רם הראל על כריטוס הדג'יגרג'יו מקפריסין עם 1:6,3:6.

איגור סמילנסקי ניצח בשמינית הגמר 2:6,4:6,6:3 את בוריס פוקוטילוב ויפגוש את דניאל ווינדהל הבריטי (3 בתחרות). בסיבוב הראשון ניצח סמילנסקי 4:6,2:6 את ג'ושוע ספוול הבריטי. טל גולדנגורן, מיכאל סימוניאן, אלון אליה, אוראל אוביל, נועם מזור ואורן רזניק הודחו בסיבוב הראשון.

בבנות, לרה פטיוק (1 בתחרות) ניצחה בסיבוב הראשון 6:7,4:6 את רלוקה קיורפילה מרומניה, אך בסיבוב השני נתקלה פעם נוספת באלופת אירופה לנוער, אולגה פרידמן, לה היא הפסידה בשבוע שעבר ברעננה. גם הפעם הייתה ידה של פרידמן על העליונה והיא ניצחה את פטיוק 1:6,3:6. ברבע הגמר תפגוש פרידמן את קרולין קורז מאוסטריה (5 בתחרות). שיר אזרן, אביטל וייסבוך וטליה זנדברג הודחו בסיבוב הראשון.

Boys Singles MD

Girls Singles MD

Boys Doubles MD

Girls Doubles MD

Boys Singles Qualifying

Girls Singles Qualifying

Order of Play

כתבות נוספות

דילוג לתוכן