חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רוצים להיות אוספי כדורים באליפות העולם בכיסאות גלגלים ברמת השרון?

בין התאריכים 13 ל-18 במאי תתקיים אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז לטניס בישראל – רמת השרון. אנו מחפשים אוספי כדורים עבור הטניסאים והטניסאיות כשהדגש הוא על ילדים עם רקע בטניס.

יש להגיש מועמדות עד ה-25 באפריל כאשר הילדים שייבחרו לפרויקט יוזמנו למפגש היכרות והתנסות בסמוך לתחרות. כל ילד יזכה לקבל סט ביגוד של חברת Uniqlo, אותה חברה שאותה לובש רוג'ר פדרר, וכמובן ארוחה מלאה.

המשחקים יתקיימו לאורך כל שעות היום, תחילת המשחקים מהשעה 10:00 בבוקר, התייצבות עד 09:00, והסיום המשוער סביב השעה 20:00. ב-12 במאי בשעה 17:00 יתקיים טקס פתיחה מרשים במעמד כל הנבחרות. הגעה ועזיבת הילדים באחריות ההורים (הנהלת התחרות לא תספק הסדרי הסעה).

לשאלות:
סרינה רפאלוב sarina161192@gmail.com
דימה לייפמן dimal@tennis.org.il

להרשמה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfF65Bg5lQlyXpXkD7-plIvvNOL-09Xrva8CltZb6b8JnUOXQ/viewform

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן