חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פאר הצטרפה לנבחרת: "גאה לייצג את המדינה"

שבוע הפדרציה נפתח לא מזמן, והתכונה לקראת פתיחת המשחקים (6-9 בפברואר, שידורים חיים בערוץ הספורט) מורגשת היטב במגרשי הטניס העירוניים בעיר אילת. הנבחרות מתחילות לזרום אט אט למוקד התחרות, אימונים רבים נערכים לאורך היום, ובאיגוד הטניס מבצעים הכנות אחרונות לקראת תחילת ההתמודדויות.
היום (שני) כבר הספיקו להתאמן, בין היתר, נבחרות בריטניה, הולנד, סלובניה, קרואטיה, גאורגיה וגם נבחרת ישראל כמובן, שזכתה לראות את האצטדיון שהורחב וצפוי לאכלס כ-2,000 צופים. נבחרת פולין, עם המדורגת 4, אגניישקה רדוונסקה, צפויה לנחות הערב ולפתוח בהכנות הרשמיות מחר בבוקר. ארוחת הערב הרשמית תתקיים מחר בערב.
נבחרת ישראל צפויה לשחק מדי יום החל משעה 15:30, וביום רביעי צפויה להתמודד מול טורקיה במסגרת בית ג'. למחרת היא תתמודד מול רומניה, ולאחר מכן מצפה לה משחק מסקרן מול פולין. הגרלת המשחקים לקראת יום שבת תיוודע במהלך התחרות, כאשר הנבחרת שתסיים ראשונה בכל בית תעלה לחצי הגמר. לגמר הגדול יעלו שתי נבחרות, שתיהן יעפילו לפלייאוף העלייה לבית העליון שיתקיים בחודשים הקרובים.
שחר פאר, שחזרה מטורניר ה-WTA בתאילנד, בו היא הגיעה לחצי גמר הזוגות, נחתה היום באילת ביחד עם מאמנה פבלו ג'יאקופלי, ואמרה: "אני שמחה להגיע לאילת ולפגוש את כל חברותיי לנבחרת ואת הצוות המקצועי. זו גאווה גדולה בשבילי להמשיך ולייצג את המדינה ברציפות מגיל 15. אני בטוחה שיהיה טורניר איכותי ואני מקווה שיגיעו כמה שיותר חובבי טניס לצפות".
יוליה גלושקו, שערכה היום יום אימונים נוסף, סיפרה בסיומו: "התחושה הביתית נותנת הרבה מוטיבציה, ומרגישים את זה ככל שהתחרות והמשחק הראשון מתקרבים. הצטרפותה של שחר היום לאימונים מוסיפה עוד עומק – וללא ספק מאפשרת לנו לעשות הכנה גם למשחקי הזוגות. מניסיון העבר, משחקי הזוגות יכולים להביא להכרעות במפגשים".
על הקהל הביתי, אמרה גלושקו: "כבר יצא לי לפגוש כמה חברות מהסבב ורמת המתח עולה. אנחנו באות לנצח, ועם הקהל שלנו זה אפשרי. אני מקווה שיגיעו כמה שיותר אוהדים, כל תוספת של אוהד עושה הבדל גדול".
הקפטן עמוס מנסדורף, ששוהה באילת בשבוע וחצי האחרונים וליווה את השחקניות בתחרויות ההכנה, אמר: "אנחנו שמחים ששחר הצטרפה אלינו אחרי שהגיעה לחצי גמר הזוגות בתאילנד, וכעת אנחנו למעשה במצבה מלאה. שחר ערכה היום אימון הסתגלות לאחר הטיסה הארוכה, יוליה הספיקה לערוך שני אימונים ואנחנו מקווים לנצל בצורה אופטימאלית את מחר, שהוא יום האימונים האחרון".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן