Search
Close this search box.

סבב OUATT- פורסמו הגרלות ולו"ז ליום שבת

בשבת הושלם סבב OUATT מספר 2, לאחר שחלק מן השנתונים שיחקו כבר בשבת שעברה, הסבב עבר בהצלחה רבה, היתה נוכחות גבוהה מאוד בכל המוקדים וכן שביעות רצון של השחקנים וההורים מהארגון. הילדים קיבלנו חולצות ותעודת השתתפות בסבב וכן הוגרלו פרסים בין המשתתפים. הסבב השלישי יתקיים בתאריך 31.5 לכל השנתונים במועדונים במרכז הארץ. סבב מספר 3 יתקיים במועדון הטניס הפועל ת"א (שדרות רוקח 67) ובאקדמיה לטניס (שד' רוקח 2-4). ההגרלות יפורסמו ביום ה' 29.5

באקדמיה לטניס-שד רוקח 2- בנות\בנים 2004+5, בנות\בנים 2003, בנות \  בנים 2000

לוחות זמנים

הגרלות

 

במועדון הפועל תא שד רוקח 67-  בנים/בנות 2011, בנים/בנות 2002

לוחות זמנים

הגרלות

 

רשימת משתתפים מעודכן ל – 29/5

דירוגים מעודכנים 26.5

טופס הרשמה לסבב מספר 3

ההרשמה עד ליום ד' 28/5/2014

שנתון 2000 ו 2001 בנים ובנות בטקס הסיום

 

שנתון 2000  בנים ובנות

בנים שנתון 2000

 סיכום תוצאות סבב OUATT מספר 2:

בנות 12

1.ענת לקוס
2. נטע תמיר
3. טלי קרסנופולסקי
4. עופר קיויתי
5. אמי ירון
7. מיכל שריג
8. גניפר איבטו
9. מאיה קידר
10. אליסה גולינקר
11. שרון אורלובצקי
12 עמית קוכנר
13 מאיה קני
14 רותם כהן
17 מיכל אנדרונוב
18 תמרה ולטן
19 מישל שואן
20 נוי איטח
בנים 12

1 אלכסנדר גפוננקו
2 רז חביב
3 אופק עזיזה
4 שי בוכניק
5 מתן קרמיש
6 לביאטוב לב
7 תומר וייס
 
9 גיא טוכמכר
10 טל גבריאל
11 זיו מורביה
12 טל ליש
 
בנים 10

1. רון אלוק
2.  איל טולדנו
3. יוני בידני
4. אופק שימנוב
5-8 שלו חן, ניתאי בדש, עידו זבלונוב, אורי יובל
9-12 הראל אליהו, גיא מישון, ברק בר, מתן שמוקלר
13-16 זורי כהן, גל רוזנפלד, תומר ארבל, יונתן לסרי 
17-20 שוורץ אסף, איתי וסרשטיין, יואב בלוך, אורי יצחק
21-24 אלעד הירשפלד, שי פויירשטיין, יואב שלו, שחר חיימוביץ
25-27 זוהר פוגלמן, הראל פרטמן, עידו זבולון
 
 בנות 10

1. נריה יונה
2. טלי מליכין
3  דניאלה טלמץ
4. שרון רייזמן
5-8 אנה וינשטיין, קרן מור,  שלי צ'רנין, שי פדלון
9-12 מאיה ברנס, מאי הוכמן, נועה מאיור, שירה שיש
13-16נוגה כחלון, עלמה יוסף, שירה טלמון, דניאל מזרחי
17-20 ולדה חון, תום פורטנוי, נועה אידלמן, אמה מור
21-24 יעל חלפין , נובל לויטין, הילה כחלון, גלי עסיס
 

בנים 11:
1. אוראל קמחי
2. עדי דגן
3. עומר מן
4. איתן מיכאלי
 
בנות 11:
1. סברינה קלנדרוב
2. שחף ליברמן
3. לורין טיליפמן
4. אגם הילל
 
בנים 13

1. סער סימון
2. איתי טולדנו
3. אלבז אורי
4. אדאורדו כהן
5. אביב ניסנבוים
6. אברג'ילשי
7. אביטן אפיק
8. רותם טובול
9. סולן ניר
10. תומר אוזמו
11. עילי נעים
12. אורי בדש 
13. איתי כנפו
 
 בנים 14
 1 איתמר לביא
2. דניאל פופוב
3. מתן צור
4. רואי בניה
5. נעם כליפי
6. עמרי נתנזון
7. אפיק להב
8. ים ברוכניק
9. יואב ויינברג
10. מייק אנגל
11. עברי בק
12. אילן אלטריסטה
13. רועי שכטר
14. בועז גוריאל נדב
בנות 13

1. סיוון רייזמן
2. שני דובינצ'יק
3. קורל קולדובסקי
4. דנית אפלבאום
5. ניצן מוסקוביץ
6. רעות בר חיים
7. ניקול בקטוב
  
בנות 14

1.לינה גלושקו
2. פמלה כהן
 3. גבריאלה בכר
4. תמר לנדאו
5. ספיר שוורץ
6. מיכל שוב
7. רומי מאירוביץ
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן