חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקום שני לישראל בגביע העולם לטניס נכים

שמחה מהולה בעצב. כך ניתן לסכם את הופעותיה של נבחרת כיסאות הגלגלים של ישראל, הבוקר במשחק גמר הגביע העולמי שהתקיים בטורקיה.

לאחר שהפסידה להם 2:0 בשלב הבתים, פגשה נבחרת הקוואד (נכות קשה) לדו קרב חוזר את ארצות הברית החזקה, לה שני שחקנים בעשירייה העולמית הפותחת- דייויד וגנר (2) וניקולס טיילור (4).

את המפגש פתח בועז קרמר (12) שהפסיד לניק טיילור 6:2,6:2. טיילור, אגב, צויד בכיסא אלקטרוני שללא ספק עזר לו להכריע את המשחק. בתום המשחק עלה שרגא ויינברג (9) כדי לנסות להחזיר את ישראל לעניינים.

ויינברג פתח בהיסוס והפסיד את המערכה הראשונה 6:2. במערכה השנייה ויינברג נקלע לפיגור 5:4, אך הצליח להשוות ל-5:5 וכבר הוביל 30:40. במצב קריטי זה ביצע ויינברג שגיאה כפולה, הפסיד את המשחקון ובהמשך גם את המשחק כולו.

'אני מאוכזב כי במערכה השנייה הייתה לי אפשרות לכפות מערכה שלישית', אמר ויינברג בסיום. 'מה שחשוב בסופו של דבר זאת התוצאה הסופית. בפעם הבאה נקווה לשפר את ההישג'.

קובי ווינר, קפטן הנבחרת: 'שרגא ובועז שיחקו מצוין והרגשנו שזה יכול היה להיות שלנו. אנחנו מאוכזבים. מקום שני זה טוב, אבל לא מספיק'.

שרגא ויינברג (ONE)
שרגא ויינברג. 'מה שחשוב בסופו של דבר זאת התוצאה הסופית'

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן