חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חצי גמר לויינברג ביחידים, חצי גמר בזוגות עם קרמר

שחקני נבחרת הנכים של ישראל, שרגא ויינברג ובועז קרמר, השתתפו בשבוע שעבר באליפות בריטניה הפתוחה אשר התקיימה בנוטינגהאם. התחרות היא בדרגת Super serious, הנחשבת לאיכותית ביותר.

בטורניר היחידים העפיל ויינברג עד לחצי הגמר. בסיבוב הראשון ניצח את אנטוני קטרול הבריטי 2:6,3:6 ובסיבוב השני גבר על דורי צימרמן ההולנדית 3:6,3:6.

ברבע הגמר ניצח ויינברג את המדורג חמש בתחרות ושש בעולם, בריין ברטן האמריקאי, 2:6,6:1,4:6. בחצי הגמר נוצח ויינברג על ידי המדורג שתיים, יוהן אנדרסון השבדי, 6:2,6:3.

בסיבוב הראשון ניצח בועז קרמר את אדם פילד הבריטי 2:6,3:6 אך הפסיד בסיבוב השני למדורג הבכיר, דייויד וגנר האמריקאי, 0:6,1:6.

ברבע גמר טורניר הזוגות ניצחו ויינברג וקרמר את כריס גו'נסון וליאם אורילי הבריטים 1:6,1:6. בחצי הגמר הודחו השניים בתוצאה 6:3,6:4,2:6 על ידי המדורגים ארבע, יוהן אנדרסון (שבדיה) ואנדרו לפטרון (גרמניה).

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן