חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ארליך ופלמינג זכו בטורניר הזוגות בשנזן

שי אלון ONE

יוני ארליך בן ה-38 וקולין פלמינג הבריטי זכו הבוקר (ראשון) בטורניר ה-ATP בשנזן, סין, לאחר שגברו על הצמד המדורג שלישי בתחרות, קריס גוצ'יונה האוסטרלי ואנדרה סה הברזילאי 1:6, 7:6 (3) ו-6:10. תואר ראשון לישראלי בסבב מאז 2012, אז זכה עם אנדי רם בבלגרד. סה"כ ארליך חתום על 18 תארים בקריירה המפוארת שלו.

אחרי מערכה ראשונה חד צדדית לטובת ארליך ופלמינג הצליחו סה וגוצ'יוני לעלות ל-1:4 במערכה השנייה, אבל הישראלי ובן זוגו חזרו ל-4:4 והמערכה הגיעה לשובר שוויון, בו הפסידו 7:3. בסופר טיי ברייק ארליך ופלמינג עלו ל-2:5 ולא עצרו בדרך ל-6:10 ולזכייה בגביע.
 

אמר בסיום: "שמח מאוד על הניצחון. אחרי ווימבלדון, שם הייתי בשיאי, הייתי צריך לעבור ניתוח בברך וזה עצר לי את המומנטום ולא שיחקתי כל הקיץ שזו העונה הכי מוצלחת שלי בשנה. היה יום לא פשוט אחרי שאתמול לא שיחקנו והיום שיחקנו שני משחקים, אבל שיחקנו מצויין את שניהם וזו זכייה ראשונה שלי אחרי כמה גמרים בשנים האחרונות. אני שמח שהצלחתי לשחק מצויין בנקודות האחרונות ולהתעלות על העייפות של היום".

 

 

עוד קודם לכן, בחצי הגמרף ניצח הצמד הבריטי-ישראלי 2:6 ו-4:6 את מיכאל ונוס מאוסטרליה ומאו צ'ין גונג מסין. המשחק שוחק בתוך אולם עקב גשמים בסין וארך שעה ושש דקות, במהלכן שבר הצמד הישראלי-בריטי את הצמד היריב ארבע פעמים ונשבר פעם אחת בלבד בחזרה.

 

ארליך ופלמינג רצו ל-1:5 מהיר במערכה הראשונה עם שבירה כפולה, כאשר השנייה הייתה צמודה יותר עד למצב של 3:3, אז הושגה השבירה המכרעת בדרך לגמר.

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן