חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אובזילר ושעשוע זכו באליפות טניס החופים הבינלאומית

אליפות טניס החופים הבינלאומית השנייה הסתיימה היום (שבת) בחוף דן אכדיה בהרצליה. לצלילי מוזיקה קצבית ומזג אוויר מושלם, התקיימו משחקי הגמר עם נציגות ישראלית בנשים בלבד.
בנשים, ציפי אובזילר ואושרי שעשוע נקמו בטל רותם ושרית רובינוב, שניצחו אותן באליפות שעברה בשלוש מערכות. הפעם אובזילר ושעשוע סגרו עניין בשתי מערכות עם 6:7,4:6, תוך שאובזילר הוכיחה שגם על החול היא נשארה ווינרית.
במערכה הראשונה אובזילר ושעשוע עלו ל-0:3, אך נשברו מיד לאחר מכן כשרותם ורובינוב צמצמו ל-2:3. אובזילר ושעשוע המשיכו ללחוץ- שמרו ושברו על ההגשה ועלו ל-2:5. רותם ורובינוב הראו שהן עדיין במשחק וצמצמו שוב ל-4:5, אך במשחקון האחרון אובזילר ושעשוע שמרו על ההגשה בדרך ל-4:6.
המערכה השניה הייתה צמודה אפילו יותר. רובינוב ורותם עלו ל-1:3, אבל אובזילר ושעשוע השוו ולאחר מכן אף עלו ל-4:5. ברגע המכריע רותם ורובינוב שברו את יריבותיהן ל-5:5, ושוב ביצעו מהפך כשעלו ל-5:6.
אובזילר ושעשוע שמרו במשחקון הבא, השוו ל-6:6 וכבר עלו ליתרון 2:5 בשובר השוויון, לא לפני שרותם ורובינוב השוו ל-5:5. בשתי הנקודות האחרונות המשחק היה כולו של אובזילר ושעשוע, שבנקודה האחרונה שברו את ההגשות של היריבות בדרך ל-5:7 בשובר השוויון.
בגברים זכו אנטוניו ביילי ודוריאנו בצ'אצ'וילי מאיטליה שניצחו 1:6,2:6 את סוויטסלב טקטוב (רוסיה) ומיכאל וולקוביץ' (ליטה).

תוצאות תחרות שניה – 12-13/10/2012

 גברים (Men Doubles)

– נשים (Women Doubles)

זוגות מעורבים (Mixed Doubles)

תנחומים זוגות מעורבים 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן