חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

TE רמלה: חפץ הדיח את זמל, ארול מול גולדברגר בגמר

משחקי הגמר של תחרות ה-TE ברמלה יתקיימו מחר (שבת, 10:00) עם שלושה נציגים ישראלים שינסו לזכות בתואר בינלאומי. עוד היום התקיימו משחקי חצי הגמר מול אוהדים מקומיים רבים.
הנציג הישראלי היחיד בגמר הבנים הוא עומר חפץ, שהדיח היום את המדורג הבכיר בתחרות, ישה זמל (1). חפץ ניצח את זמל 4:6,3:6,6:1 בסיומן של למעלה משעתיים ועבורו מדובר בניצחון מצוין. במערכה הראשונה חפץ שמר על ההגשה ועלה ל-0:1, אך זמל לא התבלבל וזכה בשישה משחקונים רצופים בדרך ל-1:6.
למרות הסיום של המערכה הראשונה, חפץ שב נחוש למערכה השנייה ועלה ל-0:3. זמל הצליח להשוות ל-3:3 אך בשלושת המשחקונים האחרונים חפץ היה חד יותר, השיג שתי שבירות ושמירה, וניצח 3:6.
במערכה המכרעת חפץ השיג שבירה ראשונה כשעלה ל-2:4 ומייד שמר בדרך ל-2:5. בשני המשחקונים הבאים זמל שמר ושבר בדרך ל-4:5, אך במשחקון האחרון חפץ הצליח להשיג שוב שבירה משמעותית וסיים את המלאכה עם 4:6. במשחק הגמר יפגוש חפץ את ג'אניק ג'יבה הגרמני (2) שניצח 0:6,3:6 את ליאם גיגי.
בבנות, שירן ארול (1) ניצחה בחצי הגמר 2:6,1:6 את שון לוצקי (4) ותתמודד בגמר מול שירה גולדברגר (2) שניצחה 1:6,2:6 את ענבר כהן.

להלן הגרלות ולוחות זמנים:

בית גמר בנים

בית גמר בנות

זוגות בנים

זוגות בנות

מוקדמות בנים

מוקדמות בנות

לוח זמנים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן