חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

TE לוד: עוליאל בגמר מול רוזנבאום, וולף מול מאקארובה

השבוע נערכת בלוד תחרות ה-TE הבינלאומית לגילאי 16, ע'ש מרג'ורי שרמן. היום (שבת) הושלמו משחקי חצי הגמר, שהתחילו בשעת בוקר מוקדמת והספיקו להסתיים לפני רדת הגשמים באזור. מחר, החל משעה 14:00, יתקיימו משחקי הגמר בהם ישתתפו שלושה ישראלים ביחידים.
בבנים, ישי עוליאל בן ה-13 גבר בחצי הגמר על שחר אלבז בן ה-16 עם 6:7,4:6. עוליאל פתח עם שתי שבירות בדרך ל-0:3, אבל אלבז שבר ושמר – וצמצם ל-2:3. בארבעת המשחקונים הבאים כל אחד מהשניים שבר פעמיים ושמר פעמיים, עד שבמשחקון האחרון עוליאל שמר על ההגשה בדרך ל-4:6.
המערכה השניה החלה באופן צמוד כבר מהפתיחה. זה התחיל עם שבירות הדדיות, עד שעוליאל שמר על ההגשה בדרך ל-2:4. אלבז השיב עם שלושה משחקונים ועלה ליתרון 4:5, אבל עוליאל נשאר רגוע, שמר ל-5:5 והמשיך עם שבירה ל-5:6. במשחקון הבא אלבז שבר והשווה ל-6:6.
את שובר השוויון עוליאל פתח טוב ועלה ל-0:2 ו-3:5. אלבז לא נשבר, זכה בשלוש נקודות וכבר הוביל 5:6, רק מרחק נקודה מזכייה במערכה. במצב הרגיש עוליאל נשאר איתן, זכה בשלוש נקודות רצופות – ורשם ניצחון נוסף עם 6:8 בשובר השוויון.
במשחק הגמר יפגוש עוליאל את אריה רוזנבאום, שניצח 3:6,4:6 את תומר שילה. במערכה הראשונה שילה אמנם עלה ל-2:4, אבל רוזנבאום המשיך עם ארבעה משחקונים רצופים בדרך ל-4:6. במערכה השניה רוזנבאום שוב זכה בארבעה משחקונים בדרך ל-0:4, ולאחר מכן עלה ל-1:5 ו-3:6.
בבנות, אביטל וולף העפילה לגמר לאחר שניצחה 2:6,4:6 את ענבר כהן. במערכה הראשונה וולף עלתה ל-1:3, אולם כהן השוותה ל-3:3. בשלושת המשחקונים הבאים השתיים שברו את ההגשות, ובמשחקון האחרון וולף שמרה על ההגשה, וניצחה 4:6.
המערכה השניה נפתחה עם שבירות הדדיות עד למצב של 2:3, בו שמרה וייסבוך על ההגשה ועלתה ל-2:4. וייסבוך הצליחה להמשיך במומנטום גם בשני המשחקונים האחרונים ועם שבירה ושמירה עלתה ל-2:6. בגמר תפגוש וייסבוך את טטיאנה מאקארובה מרוסיה שניצחה 2:6,4:6 את נעה לסרי.
בגמר הזוגות (מחר, לא לפני 16:30) יתמודדו בבנים עידן בקשי ושחר אלבז מול אריה רוזנבאום ותומר שילה. בבנות, שלי קורליצקי ואביטל וולף ישחקו מול טטיאנה מאקארובה ואילנה טטרואשווילי.
 
עשו לנו לייק בפייסבוק

Official Draws and Order of Play
BOYS SINGLES MAIN DRAW
GIRLS SINGLES MAIN DRAW
BOYS DOUBLES MAIN DRAW
GIRLS DOUBLES MAIN DRAW
BOYS SINGLES QUALIFICATION
ORDER OF PLAY

כתבות נוספות

דילוג לתוכן