חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Ramat Hasharon Open in Memory of Jacob Bakshi

אתמול הגיע לסיומו הטורניר הבינלאומי ע״ס 10,000 לזכרו של יעקב בקשי אשר התקיים ברמת השרון. בגמר הנשים דניז חזניוק נכנעה למרתה פייגינה מרוסיה 6:4 6:4. בגברים ניצח האיטלקי רוברטו מרקורה אשר גבר על ג׳וליאן דובאיל בגמר בתוצאה 5:7 6:3 6:7. בגמר זוגות הגברים לא הצליח הצמד הישראלי הותיק הראל לוי ונועם אוקון לנצח את הטורניר והם נכנעו בגמר לצמד ההונגרי בורסוס וקלנר 6:4 7:6. 
בזוגות הנשים דניז חזניוק ושותפתה דנטוני האיטלקיה זכו בטורניר לאחר ניצחון בגמר על אסתר מסורי ושון לוצקי 2:6 0:6.
 הגרלות ולו״ז:


ORDER OF PLAY 


MEN SINGLES QUALIFYINGWOMEN SINGLES QUALIFYINGMEN SINGLES MAIN DRAWWOMEN SINGLES MAIN DRAWMEN DOUBLESWOMEN DOUBLES

""

 

 על יעקב בקשי ז״ל

אי שם לפני כארבעים שנה, עם ההקמה של מרכז הטניס ברמת השרון, נפל יעקב בקצב המאגי של הספורט הלבן. תחילת הפעילות הייתה בחוף הירוק ברמת פולג.  הוא ושני בניו קבלו את השעורים הראשונים. מאז העיסוק בטניס היה הכי משמעותי בחייו. גם כשחקן וגם כאב לבנים שנסעו לתחרויות וטורנירים אחרי יום הלימודים, שם הם בילו את מירב זמנם.

במשך השנים עקבנו וביקרנו בתחרויות שנערכו בווימבלדון, ניו יורק, מיאמי ובעיקר בארץ עם הדור הבא, הנכדים. בשנים האחרונות פעל יעקב להקמת קבוצת טניס בקאנטרי קלאב רמת פולג.  הוא שכנע את ההנהלה להקציב את הסכומים הנדרשים כי ראה חשיבות משמעותית בהכשרת ילדים צעירים לספורט הטניס.  הוא דאג לכיסוי הוצאותיהם של ילדים שהוריהם לא היו בעלי יכולת לעמוד בתשלומים השוטפים.

יעקב נסע עם הקבוצה לתחרויות בארץ ויותר מכל היה גאה בהישגיהם של נכדיו, עידן, שיר ותום ואורי בקשי. בנוסף הוא ליווה את נבחרת הדיווייס של ישראל בכל המפגשים בבית ואפילו הרחיק וטס למשחקי החוץ במיאמי ( נגד ארגנטינה) , סלובניה ורומניה. 

 

יהא זכרו ברוך לעד.

נירה בקשי


""

 יעקב בקשי עם בנו אייל

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן