חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Meitar Open Mens Futures – גירטס מבלגיה זכה בטורניר

היום הגיע לסיומו טורניר Meitar Open 2015 טורניר פיוצ׳ר בינלאומי ע״ס 10,000 דולר אשר התקיים לראשונה ביישוב מיתר. הטורניר לזכרו של סרן ליעד לביא אשר היה קצין לוחם בצנחנים ונהרג במבצע צוק איתן לפני יותר משנה. 

היום(שבת) התקיים  יום מיוחד לילדים בהשתתפות שחקני העבר והאמאמנים ציפי אובזילר ועמוס מנסדורף אשר קיימו פעילות מיוחדת לילדי מיתר והסביבה ביחד עם משתתפי התחרות.

בגמר ניצח מיכאל גירטס הבלגי המדורג 750 בעולם את האיטלקי סטפנו נפוליטנו המדורג הבכיר בטורניר(398)  6:7 2:6. בר בוצר הגיע עד לשלב חצי הגמר ושם נכנע לנפוליטנו 1:6 3:6. בטורניר הזוגות זכו כמו גם בשבוע שעבר מקלקלן מניו זילנד וצ׳אפלין מאוסטרליה לאחר שניצחו את גירטס ונפוליטנו 6:7 3:6. 

בטקס הסיום נכחו ח״כ עופר שלח אשר בנו היה חייל של ליעד לביא ז״ל, רחל אטיאס רכזת תרבות וספורט בקרן מיראז׳, חדוה שקד יו״ר ועדת הספורט במועצת מיתר, משפחתו של סרן ליעד לביא , חברים קרובים ומשתתפי הטורניר ונציגי איגוד הטניס ובראשם פבל ליסובצב מנכ״ל התפעול של איגוד הטניס אשר היה השופט הראשי בטורניר. 

""
ילדי מיתר והמאמנים ציפי אובזילר ועמוס מנסדורף (צילום: מאיה לבקוביץ)

"" 
טקס הסיום של הטורניר

 

  הגרלות סופיות של הטורניר:

SINGLES QUALIFYING DRAW

SINGLES MAIN DRAW

DOUBLES MAIN DRAW

 

 

בים ב׳ התקיים טקס פתיחת הטורניר בנוכחות שלמה גליקשטיין מנכ״ל איגוד הטניס, אבנר בן גרא ראש מועצת מיתר, דניאל ארץ קדושה מפקח מינהל הספורט במחוז דרום, רחל אטיאס רכזת תרבות וספורט בקרן מיראז׳, חדוה שקד יו״ר ועדת הספורט במועצת מיתר, משפחתו של סרן ליעד לביא , חברים קרובים ומשתתפי הטורניר. 

 

""

תמונה משותפת לפני פתיחת משחק הזוגות בין שב וגולדנגורן לצ׳פלין ומקלקלן

 

""

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן