חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ITF רעננה: 17 ישראלים בסיבוב השני

היום (שני) התקיימו ברעננה משחקי הסיבוב הראשון במסגרת תחרות ה-ITF לנוער על שמו ולזכרו של מתן גפניאל ז'ל. לסיבוב השני, שייפתח מחר ב-10:00, עלו תשעה שחקנים בבנים ושמונה שחקניות בבנות.
בבנים, טל גולדנגורן עלה לסיבוב השני לאחר שניצח 3:6,5:7 את יאיר גל. בסיבוב השני יפגוש את נתנאל אלקבץ שניצח 6:7,1:6 את איליה פוזקוב הרוסי. עידן פולק הפתיע את יונתן קאופמן (5), ניצח אותו 3:6,1:6,6:1, ויפגוש את אלכסנדרו קפדקי מיוון שניצח 3:6,2:6 את יורי קובלנקו.
אביב דרמון ניצח 2:6,4:6 את נועם מזור (7) ויפגוש את ניקולאס גנובסה שניצח עם 2:6 כפול את שחר אלבז. מדורג נוסף שהעפיל לסיבוב השני הוא דוד מושייב (8) שניצח 5:7,4:6 את הג'רתונסון השבדי. בסיבוב הבא יתמודד מושייב מול ניר שקד שניצח 1:6,2:6 את נדב אטר. ישראלים נוספים שהעפילו בבנים הם אוראל אוביל, אביב בן שבת ודניאל קרוטיק.
בבנות, קטיה טור ניצחה 1:6,0:6 את דניאלה ויטה ותפגוש את קתרין לנדסטרום משבדיה שניצחה 5:7,3:6 את ולדה צ'רניקובה. טליה זנדברג גברה על מעיין סלע (6) עם 1:6,3:6 ותפגוש את אמיליה גרנסטרום השבדית שניצחה 1:6,2:6 את עמית גבריאלי.
עמית לב ארי ניצחה 0:6,0:6 את לי לוי ותתמודד בסיבוב השני מול אנה יקובלבה שגברה 2:6,1:6 על שירן ארול. מדורגת נוספת שהעפילה למשחקי הסיבוב השני היא שריי שטרנבך שניצחה 3:6,3:6 את לריסה דנדבה מרוסיה. שטרנבך תפגוש בסיבוב השני את רותם שוובר שגברה על אילונה גולינקר עם 2:6,4:6. ישראליות נוספות שהעפילו לסיבוב השני הן ולריה ניקולייב, ירין בן עמי ואמילי גיטמן.

משחקי הגמר של התחרות יתקיימו ביום שישי (שבעה באוקטובר). במקביל לתחרות הנוער תתקיים ברעננה גם אליפות ישראל בכיסאות גלגלים. קוקטייל פתיחת המשחקים וקבלת הפנים של תחרות הנכים ותחרות הנוער יתקיימו במועדון ביום שלישי (ארבעה באוקטובר) בשעה 18:00, במעמד ראש עיריית רעננה, ראשי איגוד הטניס וראשי ספורט הנכים בארץ. הקהל מוזמן.

מתן גפניאל היה טניסאי מחונן ותלמיד מצטיין שהחליט לפתח את כישרונו בארצות הברית, תוך כדי ייצוגה של מדינת ישראל. מתן נפטר באופן פתאומי כשהיה בן 16.5 בלבד. למתן, אשר מאמנים מהשורה הראשונה ניבאו לו עתיד גדול, היו חלומות רבים לשחק טניס באת מהאוניברסיטאות היוקרתיות ולאחר מכן להגיע לסבב המקצועני.

מטרת העמותה שייסדו הוריו, גילאור ואלינור גפניאל, היא להקים קרן אשר תתמוך בשחקני טניס מצטיינים, בקרב הנוער, ותקדמם באמצעות חלוקת מלגות לשיעורי טניס ולימודים, במטרה שיגיעו לרמות המשחק הגבוהות ביותר, וזאת מבלי להיות תלויים ביכולות הכלכליות של משפחתם. כל האמור לעיל ייעשה על ידי ארגון טורנירי טניס שנתיים במועדוני הטניס בארץ- כדוגמת אליפות ישראל בכיסאות גלגלים ותחרות ה-ITF שיתקיימו בשבוע הבא ברעננה.

להלן הגרלות ולוח זמנים מעודכן:

בית גמר בנים – (BSMD)

בית גמר בנות – (GSMD)

זוגות בנים – (BD)

זוגות בנות – (GD)

מוקדמות בנים – (BQ)

מוקדמות בנות – (GQ)

לוח זמנים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן