חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ITF רעננה ע"ש מתן גפניאל: 6 ישראלים בסיבוב השני

היום (שני) יצא לדרך ברעננה בית הגמר של תחרות ה-ITF לנוער ע"ש מתן גפניאל. השנה מתקיימת התחרות לראשונה ברמה 3, מה שמושך אליה שחקנים רבים מרחבי העולם.
במשחקי הבנים שנפתחו היום, עלו לסיבוב השני שישה ישראלים. מחר ייפתחו משחקי הבנות, בהן ינסו חמש ישראליות להעפיל לסיבוב הבא.
בבנים, אור רם הראל (1) ניצח 1:6,2:6 את אנדראס מולטקה לת' מדנמרק, ויפגוש את כריסטוס הדג'יג'ורג'יו מקפריסין. איגור סמילנסקי (5) ניצח 1:6,6:4,5:7 את ג'וליאן קאש הבריטי ויתמודד מול בריטי אחר, דניאל באומן, שניצח 3:6,4:6 את נועם מזור.
טל גולדנגורן ניצח 4:6,1:6 את מקסים לנדה מדנמרק, ויתמודד מול דניאל ווינדהל השבדי (2) שניצח 3:6,6:4,1:6 את ג'ושוע ספוול הבריטי.
אלון אליה ניצח 2:6,4:6 את מיכאל גירץ מבלגיה, ויתמודד מול ניקול פרונזה מרומניה שהדיח עם 2:6,6:4 את המדורג ארבע, סימון סונדרגרד הבלגי. מור בוליס הדיח את יוהנס הארטיס הגרמני (6) עם 6:7,3:6 ויפגוש את קליי קרופורד הבריטי. מיכאל סימוניאן ניצח 1:6,4:6 את קם היזליאלפ מטורקיה, ויפגוש את ג'ובאני ריזוטי האיטלקי שגבר על סרגיס קיארציס מקפריסין (3).
בבנות ישחקו בבית הגמר חמש ישראליות. לרה פטיוק (2) תפגוש את אולגה פרידמן מאוקראינה, טליה זנדברג תתמודד מול קרוליין קורז מאוסטריה (7), שריי שטרנבך תפגוש את בריט ג'וקנס מבלגיה (8), ליבי מש תשחק נגד הג' טומי מטורקיה, ולי אור תנסה לעבור את אנסטסיה פדורישין מאוקראינה.

BOYS MAIN DRAW

GIRLS MAIN DRAW

BOYS DOUBLES

GIRLS DOUBLES

BOYS QUALIFYING

GIRLS QUALIFYING

ORDER OF PLAY 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן