חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ITF קרית שמונה: ניקולייב זכתה, וייסבוך וקאופמן סיימו במקום השני

היום (ראשון) הגיעה לסיומה תחרות ג'פרי מרשל (ITF, רמה 5) אשר נערכה במרכז הטניס קרית שמונה. במשחקי הגמר נרשם ייצוג ישראלי מכובד של שלושה ישראלים- ולריה ניקולייב, אביטל ווייסבוך ויהונתן קאופמן.
בסופו של יום, הייתה זו ולריה ניקולייב שזכתה במקום הראשון, בעוד וייסבוך וקאופמן סיימו במקום השני. ניקולייב (3) ניצחה 1:6,2:6 את אביטל וייסבוך. וייסבוך פתחה את המערכה הראשונה עם שבירה, אך ניקולייב החזירה עם שתי שבירות ועלתה ל-1:3. במשחקון הבא וייסבוך שוב שברה, אך ניקולייב חזרה עם שתי שבירות ושמירה וניצחה את המערכה 2:6.
במערכה השניה ניקולייב עלתה ל-0:2, אך נשברה ל-1:2. למרות השבירה, ניקולייב המשיכה במומנטום מהמערכה הקודמת, ניצחה ארבעה משחקונים רצופים וזכתה במערכה עם 1:6.
בגמר הבנים הפסיד יהונתן קאופמן (7) 7:6,6:3 למיכאל פרבולרקיס (1) מקפריסין. פרבולרקיס עלה ל-0:2 במערכה הראשונה, אך קאופמן השווה. בשני המשחקונים הבאים השניים שברו האחד את השני בדרך ל-3:3, אולם בשלושת המשחקונים האחרונים הקפריסאי שמר ושבר פעמיים בדרך ל-3:6.
במערכה השנייה פרבולרקיס שבר ראשון ועלה ל-2:4. קאופמן הצליח להישאר במשחק עם שבירה ושמירה והשווה ל-4:4. מכאן שמרו השניים על ההגשה, עד לשובר השוויון בו ניצח פרבולרקיס 4:7.

Official Draws and Order of Play
BS18 – BOYS SINGLES MAIN DRAW
GS18 – GIRLS SINGLES MAIN DRAW
BD18 – BOYS DOUBLES MAIN DRAW
GD18 – GIRLS DOUBLES MAIN DRAW
BS18 – BOYS SINGLES QUALIFYING
GS18 – GIRLS SINGLES QUALIFYING

כתבות נוספות

דילוג לתוכן