חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ITF נתניה: גלושקו הודחה בחצי הגמר, זכתה במקום השני בזוגות

תחרות ה-ITF הבינלאומית לנשים (25,000 דולר), ע'ש מרג'ורי שרמן ולזכרו של פרדי קריבין, תגיע מחר (שבת) לסיומה עם קיומם של משחקי הגמר במועדון הטניס נתניה.
שחקנית נבחרת הפדרציה, יוליה גלושקו, שיחקה היום בחצי הגמר אך לא הצליחה להעפיל לשלב התחרות הסופי. גלושקו (3 בתחרות, 162 בעולם) פגשה את דינה פּפיזנמאייר (375) מגרמניה והפסידה לה בשתי מערכות צמודות שהסתיימו ב-7:6 כפול.
במערכה הראשונה פּפיזנמאייר השיגה שבירה ראשונה, עלתה ל-2:4 ושמרה ל-2:5. לעיני עשרות אוהדים ישראלים גלושקו התאוששה עם שבירה ושתי שמירות והשוותה ל-5:5, למורת רוחה הבולטת של פּפיזנמאייר. גלושקו המשיכה בתנופה גם במשחקון הבא ושברה שוב ל-5:6. אלא שבמשחקון הבא גלושקו לא הצליחה לשמור על ההגשה, פּפיזנמאייר השוותה ובשובר השוויון ניצחה 3:7.
במערכה השנייה גלושקו נראתה טוב ועלתה במהירות ל-0:3. בתגובה השוותה פּפיזנמאייר ל-3:3 עם שבירה ושתי שמירות. בהמשך גלושקו שברה ל-4:5, אך נשברה ל-5:5. בשני המשחקונים הבאים השתיים שמרו על ההגשה, אך בשובר השוויון ידה של הגרמנייה שוב הייתה על העליונה- והיא ניצחה 4:7.
במשחק הגמר (מחר ב-10:00, שידור חי בערוץ הספורט) תפגוש פּפיזנמאייר את קגלה ביוקאקיי (4 בתחרות, 208 בעולם) מטורקיה שניצחה 4:6,1:6 את ג'סטינה ג'גיולקה מפולין. טקס הסיום צפוי להיערך בשעה 12:00.
מיד לאחר משחק היחידות עלתה גלושקו למשחק הזוגות עם שותפתה ניקול קלריקו מאיטליה. השתיים התמודדו מול ביוקאקיי ופמרה אוזגן הטורקיות והפסידו 7:5,6:3.
 

יוליה גלושקו, היום בנתניה


עלתה לגמר. דינה פּפיזנמאייר


שופט משחק חצי הגמר בין גלושקו לפּפיזנמאייר, יוני זרגרי


יוליה גלושקו


גלושקו עולה למערכה השנייה, היום בנתניה


בכירי איגוד הטניס ועיריית נתניה בטקס הסיום


פבל ליסובצב, מנהל התחרות


יוליה גלושקו ומאמנה אסף אינגבר


הגיע לעודד את גלושקו. סגן אלוף העולם ואלוף אירופה בקפיצה במוט, אלכס אברבוך

צפו בהגרלות המלאות ולו'ז:

בית גמר – יחידים

בית גמר – זוגות

מוקדמות

לוח זמנים

כתבות נוספות

דילוג לתוכן