חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ITF ב"ש: גולדנגורן מול לשם בגמר הבנים, זנדברג בגמר הבנות

נציגות מרשימה ומכובדת של שלושה ישראלים תייצג מחר את המדינה במשחקי הגמר של תחרות ה-ITF הבינלאומית (רמה 4) הנערכים במרכז הטניס באר שבע, ע"ש אלכס פודולסקי.
ממשחקי חצי הגמר שנערכו היום (שישי) העפילו טל גולדנגורן ועידן לשם בבנים, שייפגשו מחר ב-10:00 לדרבי ישראלי. במקביל, טליה זנדברג תפגוש בגמר הבנות את פאני סטולר (3) מהונגריה.
בבנים, לשם (5) ניצח 4:6,4:6 את אלכסנדר בקשי (8) מגאורגיה. במערכה הראשונה לשם שבר ראשון ועלה ל-2:3 ול-2:4 לאחר שסיים בהצלחה משחקון הגשה. השבירה היחידה במערכה הספיקה לישראלי, שמשם המשיך לניצחון במערכה עם 4:6.
במערכה השניה לשם שוב שבר ראשון ועלה ל-1:2, אבל הגאורגי השווה ל-2:2 עם שבירה משלו. בשלב זה לקח לשם את מושכות השליטה בידיו, והשיג שבירה ושמירה חיוניות – ועלה ליתרון 2:4. גם כאן, עשתה השבירה את העבודה והובילה את לשם לניצחון נוסף עם 4:6 – לאחר שהשניים שוב שמרו על ההגשות עד לסיום.
בגמר יפגוש כאמור לשם את גולדנגורן (2), שניצח 1:6,0:6 את קונסטנטינוס יואנידס לאחר שהישראלי שלט באופן מוחלט למדי במשחק. במערכה הראשונה הוא זכה תוך 23 דקות מבלי ששמט אפילו משחקון אחד. במערכה השניה יואנידס אמנם שמר על ההגשה ועלה ליתרון 0:1, אבל גולדנגורן שעט פעם נוספת לעבר הניצחון עם שישה משחקונים רצופים לאחר 33 דקות.
בבנות, טליה זנדברג (5) ניצחה 3:6,3:6 את אלינה סמאשקו לאחר כשעה וחצי. הרוסיה אמנם שברה ראשונה ועלתה ל-2:1, אבל זנדברג נטלה את ההובלה לאחר ששברה ושמרה. הרוסיה עוד שמרה והשוותה ל-3:3, אבל שלושה משחקונים טובים של הישראלית הביאו אותה לניצחון 3:6.
במערכה השניה עלתה סמאשקו ליתרון 1:2, אבל זנדברג מיהרה לחזור למשחק ועלתה ליתרון 2:4. בשני המשחקונים הבאים השתיים שמרו על ההגשה, אולם במשחקון האחרון זנדברג שברה את סמאשקו וניצחה 3:6. בגמר, כאמור, תפגוש זנדברג את פאני סטולר (3) מהונגריה שניצחה בחצי הגמר 4:6,4:6,7:6 את העולה מהמוקדמות – סופיה זחוק מרוסיה.
בתואר הזוגות בבנים זכו בן פתאל ואלכסנדר בקשי מגאורגיה (2) – לאחר שניצחו 2:6,6:7 את אלחנדרו קפדקי מיוון ומיכאל פרבולארקיס מקפריסין (3). בבנות, מאי קמחי ופאני סטולר ניצחו 4:6,4:6 את צמד הרוסיות אקטרינה אלאי ואלינה סמאשקו (3).
 

Official Draws and Order of Play
BOYS – SINGLES MAIN DRAW ""
BOYS – DOUBLES MAIN DRAW ""
BOYS – SINGLES QUALIFYING ""
GIRLS – SINGLES MAIN DRAW ""
GIRLS – DOUBLES MAIN DRAW ""
GIRLS – SINGLES QUALIFYING ""
ORDER OF PLAY ""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן