חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

AKKO 2015 TE & PRO CIRCUIT

 
 
 שש תחרויות יתקיימו בשבוע הבא בעכו: 4 בינלאומיות לגברים, נשים ונוער ועוד שתי תחרויות נוער אזוריות. 

חגיגה של טניס איכותי צפויה השבוע הבא במרכז לטניס בישראל – עכו עם שש תחרויות ומעל ל-300 טניסאים שישחקו במקביל במהלך כל השבוע. מדובר בארבע תחרויות בינלאומיות: טורניר פיוצ'ר לגברים ולנשים ותחרות נוער לבנים ולבנות. בנוסף, יתקיימו שתי תחרויות אזוריות, "מי עדן", לילדים ולנוער.

בתחרויות לגברים ולנשים צפויים להשתתף שחקנים מ-17 מדינות, רובן אירופיות, אולם יגיעו גם שחקנים מאוסטרליה, ארה"ב, קנדה והודו. בתחרות לגברים, ע"ש דייויד ופאולינה בראקה, צפוי להשתתף גם שחקן נבחרת הדייויס של ישראל, אמיר ויינטרוב, יחד עם שחקנים ישראלים נוספים שהם התקווה של הטניס הישראלי בשנים הבאות. בתחרות לנשים, "גליל אופן" המסורתי, צפויות להשתתף דניז חזניוק, שרי שטרנבך והקהל העכואי יוכל להגיע ולעודד את עופרי לנקרי, הבת של ראש עיריית עכו, שחזרה לשחק.

תחרות הנוער היא ע"ש יליד עכו, אסף רוזנפלד, שנהרג בלבנון ב-1998 ולזכרו התקיימה עד כה תחרות אזורית, שהשתדרגה לבינלאומית זו השנה הראשונה. טקס הפתיחה של התחרות יתקיים ביום שני הקרוב בשעה 10:00 בבוקר במעמד ראש העיר.

 אלעד רוט, מנהל המרכז: "אני מודה לרשות לפיתוח הגליל, לעיריית עכו, לאיגוד הטניס ולמחלקת התחרויות של המרכז לטניס בישראל על העזרה בקיום התחרויות. אנו ממשיכים במסורת של תחרויות בינלאומיות כבר שנה חמישית ברציפות, מהקמת המרכז ונמשיך לקדם את הטניס בגליל המערבי לרווחת תושבי העיר והאזור".

 

MEN QUALIFYING DRAW

MEN SINGLES 

MEN DOUBLES

WOMEN QUALIFYING DRAW

WOMEN SINGLES

WOMEN DOUBLES

PROCIRCUIT ORDER OF PLAY

כתבות נוספות

דילוג לתוכן