חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

9 מקומות מבדילים בין פאר לגלושקו, ירידה לסלע

                        מאת: שי אלון, ONE

תשעה מקומות בלבד מבדילים בין שתי הטניסאיות הבכירות של ישראל בדירוג הטניס העולמי שמתפרסם הבוקר (ראשון), מוקדם ב-24 שעות, עקב פתיחת טורניר הרולאן גארוס.

שחר פאר ירדה 4 שלבים למקום ה-140 אחרי שלא עברה מוקדמות לטורניר בריסל, בעוד יוליה גלושקו עלתה שלב אחד למקום ה-149 בעולם. במהלך השבוע, גלושקו עברה את מוקדמות הרולאן גארוס, ולכן הבטיחה לעצמה להיות מדורגת בין המקומות 127 ל-135 בדירוג הבא, פאר לעומת זאת מגינה על 100 נקודות ולכן גם אם תנצח בסיבוב הראשון של הרולאן גארוס את הרביעית בעולם, אגה רדוונסקה, היא תשאר במקום ה-140. אם תפסיד, תרד לסביבות המקום ה-170.

המהלך היחיד שימנע מהפך בדירוג בין השתיים הוא עלייה של פאר לסיבוב השלישי והפסד של גלושקו בסיבוב הראשון לספרדיה טורו פלור, המדורגת 71 בעולם. שחקניות הטופ 10 לא שיחקו השבוע, ולא נרשמו שינויים בצמרת.

אגב, בדירוג הזוגות, גלושקו עברה את פאר והיא מדורגת 115 בעולם. שחר קפצה 77 שלבים מהמקום ה-198 למקום ה-121, אחרי שהעפילה לגמר טורניר הזוגות בבריסל.

בין הגברים, דודי סלע שוויתר כליל על עונת החימר, כולל מוקדמות הרולאן גארוס, ירד שלב למקום ה-89 בעולם. אמיר וינטרוב, שהודח בסיבוב המוקדמות השני, נותר במקום ה-224. השניים יחזרו לשחק בעונת הדשא. מי שכן ישחקו ברולאן גארוס הם הצמד אנדי רם ויוני ארליך. ארליך מדורג 62 ורם 109.  

 

"סלע
סלע. ירד מקום אחד (יניב גונן)
 

 

בטופ 10, חזר סטן ואורינקה למקום העשירי על חשבונו של ינקו טיפסרביץ', שירד שלביים למקום ה-12.    

כתבות נוספות

דילוג לתוכן