חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

9 ימים לדייויס: סלע חזר מפיגור ועלה לסיבוב השני

לאחר ניצחונה של שחר פאר בסיבוב הראשון של טורניר דובאי, המשיך דודי סלע את היום המוצלח של הטניס הישראלי, כשהשיג נצחון על מרינקו מטוסביץ' מאוסטרליה (135), 6:3, 1:6, 2:6 בסיבוב הראשון של טורניר ה'דילרי ביץ'' בארה'ב.

סלע (91) נשבר פעם אחת במערכה הראשונה אותה הפסיד, אך חזר בגדול במערכה השניה עם 1:6 מוחץ. במערכה השלישית, סלע שבר פעמיים ל-0:3, האוסטרלי חזר עם שבירה אחת ל-2:3, אך סלע זכה בשלושת המשחקונים הבאים ועלה לשמינית הגמר. 

 הישראלי שניצל את פרישתו של אנדי רודיק, המדורג 1 בטורניר, שהיה אמור לשחק מולו, ישחק בשמינית הגמר מול איבן דוגיג הקרואטי, המדורג 60 בעולם.
 
כזכור, עם נחיתתו ב'דלריי ביץ'' סיפר סלע כי הוא משחק טוב ועליו רק להיכנס למומנטום. הקהל הישראלי יחזיק אצבעות לסלע גם בסיבוב השני על מנת שהמחבט הבכיר של ישראל יגיע בכושר מיטבי למפגש גביע הדייויס (4-6 במרץ) שיתקיים בסוף השבוע הבא ברמת השרון.

אתמול פורסמו גם שעות משחקי המפגש.המפגש יפתח ביום שישי (4.3) ב- 12:00 בו יתקיימו שני משחקי היחידים, ביום שבת (5.3) ב-14:00 יתקיים משחק הזוגות וביום ראשון ב-14:00 יתקיימו שני משחקי יחידים נוספים (שעות המשחקים יימסרו בהמשך). הגרלת המשחקים תיערך ביום חמישי (3.3) בצהריים. כרטיסים לקהל הרחב ניתן להשיג באתר 'לאן'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן