חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0:2 לצרפת על ישראל בדייויס. רן: "יכולים להצליח מחר"

אחרי שאמיר וינטרוב הצליח להציג טניס נהדר מול ג'ו ווילפריד טסונגה, אך ירד מנוצח בסיום המשחק, קיוו בנבחרת ישראל כי דודי סלע יתעלה ויגבור על המדורג 10 בעולם, רישאר גסקה.

סלע אמנם פתח את המשחק עם שבירה, אך בהמשך הצרפתי הציג טניס נהדר, שבר מהר, ומשם לא שמט את היתרון שצבר עד תום המשחק בדרך לניצחון בשלוש מערכות – 3:6, 2:6, 2:6.

סלע הפגין אמנם ניצוצות של טניס נהדר, אך מנגד הצרפתי הזכיר לכולם מדוע הוא מדורג בעשירייה הראשונה בעולם, עם לא מעט מהלכים נהדרים.

בתום היום הראשון, הצרפתים עלו ליתרון מבטיח של 0:2, וישראל חייבת להשיג ניצחון במשחק הזוגות כדי לשמור על סיכוי לניצחון בתום ההתמודדות כולה.
 
בסיום היום הראשון, אמר הקפטן אייל רן: "אנחנו גאים להיות פה, היו לנו שני משחקים טובים עם קהל צרפתי קשה. אמיר נתן מלחמה, שיחק טניס אגרסיבי, וגרם לטסונגה לתסכול בחלקים גדולים של המשחק. במשחק של דודי, גסקה שיחק מצוין. דודי נתן את המקסימום ואני גאה בו על כך. כמובן שהיינו רוצים להיות היום בשוויון, אבל זה לא המצב".

לקראת משחק הזוגות מחר, אמר הקפטן: "נכין את דודי ואת יוני בצורה המיטבית, הכל פתוח ואני יודע שהם יכולים להצליח מחר, למרות שזה כנראה לא יהיה קל. צריך לזכור שאנחנו בבית העליון, יש פה נבחרות קשות מאוד, אבל אנחנו נלמד הרבה מהמפגש הזה".

במשחק הראשון: טסונגה גבר על וינטרוב בארבע מערכות
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן