חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צפו בהגרלות הבתים ובשידור החי של תחרות המאסטרס בחסות וולוו

בעקבות החודש המוצלח של סבב וולוו 2020, שכלל ארבע תחרויות נושאות פרסים כספיים בהשתתפות בכירי השחקנים והשחקניות בישראל, יתקיים טורניר הזמנה מאסטרס של 8 שחקנים ושחקניות בחסות וולוו ובשיתוף איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך בישראל. התחרות תתקיים במרכז הטניס ברמת השרון בין התאריכים 9 ל-13 באוגוסט, כאשר משחקי מוקדמות התקיימו ב-5 וב-6 באוגוסט. רשימת השחקנים בגברים ובנשים הורכבה מארבעה שחקנים שהעפילו אוטומטית על פי הדירוג העולמי ודירוג הלאומיות, יינתנו שני כרטיסים חופשיים ושני כרטיסים לעולים מהמוקדמות.

התחרות תורכב משני בתים של ארבעה שחקנים בכל בית, שישחקו אחד נגד השני בשיטת ליגה (ראונד רובין), כאשר השניים שיסיימו בשני המקומות הראשונים בכל בית יעפילו לחצי הגמר. סך הפרסים לתחרות הינו 35 אלף שקלים, כאשר המנצח והמנצחת יזכו ב-6,500 שקלים כל אחד.

צפו בשידור חי מהמשחקים 

צפו בתוצאות חיות מהמשחקים

לוח הזמנים

הגרלת גברים

הגרלת נשים 

הגרלת מוקדמות הגברים

הגרלת מוקדמות הנשים

רשימת השחקנים והשחקניות שנכנסו לבית הגמר ולמוקדמות

יוזם ומנהל התחרות, יוני ארליך: "בעקבות ההצלחה של סבב וולוו ומכיוון שכל השחקנים והשחקניות הבכירים עדיין בישראל, החלטתי להרים את הכפפה ולהמשיך בתחרויות כדי לעזור לשחקנים להישאר בכושר משחק. אני מאוד מתרגש להרים פעם ראשונה פרויקט כזה בשביל השחקנים המובילים של ישראל ומקווה שזה יהיה ספתח לטורנירים נוספים בהמשך השנה אם הסבב העולמי לא יתחדש. אני מודה לאיגוד הטניס בראשות המנכ"ל אבי לחיאני ומרכזי הטניס בראשות האנס פליוס, על שיתוף הפעולה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן