חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחרות מאסטרס באר שבע – עוד יום אחד להרשמה

התחרות תתקיים בין התאריכים 30/4-15/5 במרכז הטניס ב'ש.
 גמר הרשמה לתחרות היחידים – 23/4/2010.
 דרכי רישום –
 מרכז הטניס ב'ש בטלפון – 08-6436444
 אתר איגוד הטניס בכתובת
 
www.ita.co.il

 פרטים על התחרות ניתן לקבל באתר איגוד הטניס, במרכז הטניס ב'ש ואצל יו'ר
 המאסטרס יעקב פייבל בטל' 0574455024
 נציגי המאסטרס התומכים בתחרות – איציק בן שחר ויגאל חדד

על יעקב {ג'ק} עורבי
 
עורבי נולד בשנת 1914 בתל אביב הקטנה, את משחק הטניס הכיר ולמד מה'יקים' אשר הביאו את הטניס מגרמניה ארץ מולדתם לתל אביב בתחילת שנות השלושים של המאה הקודמת.
צעדיו הראשונים, או יותר נכון 'הגליצי'ם' הראשונים היו על מגרשי הטניס {כורכר כמובן} של מר מיקלוש סיץ הזכור לטוב, שהיו ממוקמים מתחת לבית מגוריו של עורבי ברחוב יהל'ל בתל אביב.
לאחר מכן נדד עם מיקלוש למגרשים שהועברו לאזור רחוב פינקס בתל אביב ולבסוף למגרשי הפועל תל אביב היכן שהם ממוקמים היום. למרות שהתחיל לשחק טניס רק בגיל 28 הוא התקדם במהירות והיה בין השחקנים הבולטים של מועדון הפועל תל אביב בשלביו השונים .
לבאר שבע הוא היגיע בשנת 1949 כמהנדס בנין בסוכנות היהודית אשר בנתה את המושבים הראשונים בנגב.
שנים רבות היה עורבי נוסע לתל אביב בכל סוף שבוע על מנת לשחק את המשחק האהוב עליו בהעדר מגרשים בבאר-שבע. כאשר הטניס בוער בעצמותיו הוא החליט שגם לבירת הנגב מגיע וראוי שיקום מועדון טניס שישרת את התושבים הנגועים בחיידק .
במו ידיו {תרתי משמע} ובעזרת מספר משוגעים לדבר הוא הקים בשנת 1961 את מועדון הטניס באר-שבע שעל מגרשיו נערכו במשך השנים תחרויות בין לאומיות ארציות משחקי ליגה ותחרויות נוער רבות. היה במשך 10 שנים רצופות אלוף המועדון ובמשך 25 שנה שימש כנשיא המועדון.
היום המועדון אשר נקרא על שמו מתפקד ומתנהל על פי החזון והמורשת שהוא העביר לילדים שאימן והדריך בזמנו, אשר היום הם מעמודי התווך של המועדון וממשיכי דרכו.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן