חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחרות מאסטרס אילת סגרה את העונה בקול תרועה רמה

אתמול (שבת) הסתיימה ב 'ישרוטל ספורט קלאב' תחרות המאסטרס המסורתית שסיכמה את שנת הפעילות 2010. באליפות השתתפו 214 שחקנים ב-35 קטגוריות שונות. מרשת ישרוטל נמסר כי נרשם מספר שיא בתפוסת החדרים- שעמדה על 174 חדרים.
 
בנוסף לתחרות, נהנו השחקנים מערבי תרבות עליהם היה אמון אבי לחיאני. האירועים כללו ארוחות ערב חגיגיות, הופעת להקה וגולת הכותרת- הופעתו של ישראל קטורזה. בקהילת המאסטרס מציינים כי זמן רב שלא נצפתה הופעה כה מצחיקה וקולחת.
 
בטקס הסיום חולקו סופי שבוע במלון ספורט, ארוחות ומסכי LCD. בנוסף, חילקה חברת EDIMAX בבעלותם שלמיכל וארי פיק, 500 שקלים לכל זוכי קטגוריות היחידים (20 קטגוריות בסך הכל).
 
בנוסף ליו'ר האיגוד, מיכאל קליין ומנכ'ל האיגוד, משה חביב, חילקו את הפרסים ארבעה מיושבי הראש האחרונים של המאסטרס: מאיר כהן, גיורא שוורצברד, רונן שטרס ומשה הרבט.
 
אילנה סוסמן גרפה את פרס השחקנית ההוגנת בתחרות. איציק בן שחר, חבר ועדת המאסטרס לשעבר, זכה בפרס מפעל חיים.
 
מנהל מלון ספורט, משה בן חיון, לא נשאר אדיש לחגיגת המאסטרס ואף החליט לקחת חלק בתחרות. בן חיון שיחק בקטגוריית היחידים והזוגות וזכה לעידוד רב.
 
את התחרות ניהל בהצלחה רבה מיקי זרגרי, שכבר מעל לעשור מתמיד בניהול תחרות זאת. זרגרי סיפר כי 'הייתה אווירה נהדרת ואני שמח שהמשחקים עברו בצורה כל כך שקטה וחלקה'. את השקט, אגב, ניתן לזקוף לזכותם של ודיק דרוזדובסקי, השופט הראשי ולשופטים אלי גורליק ויבגני מישאלוב.
 
באיגוד הטניס ובקהילת המאסטרס מודים גם לוועדה המארגנת: מדי פיסטוקצ'י, רונן שטרס, עירית ואודי אנייס ובני קרסגי.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן