חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תומר שילה זכה במקום השני ב-TE אשקלון

תחרות הנוער הבינלאומית (TE) ע"ש רפי דורות – הגיעה היום (שבת) לסיומה במרכז הטניס אשקלון. מדובר בתחרות הראשונה מתוך שתיים, כאשר כבר מחר צפויה להיפתח תחרות נוספת, בנוסף לשתי תחרויות מקבילות לגברים ולנשים.
בבנים, תומר שילה זכה במקום השני לאחר שהפסיד 6:2,2:6,6:2 לבנדיקט הנינג (2) מגרמניה. במערכה הראשונה הנינג שבר ראשון כשעלה ל-2:3, ומשם המשיך עם עוד שלושה משחקונים בדרך ל-2:6.
במערכה השניה שילה עלה ל-0:2, נשבר ל-1:2, אך עלה ליתרון מבטיח של 1:4 עם שבירה ושמירה. הנינג עוד הספיק לשמור על ההגשה וצמצם ל-2:4, אבל בשני המשחקונים האחרונים שילה שוב שמר ושבר – וניצח 2:6.
המערכה השלישית נפתחה ביתרון קל של שילה. לאחר שבירות הדדיות ושמירה על ההגשה עלה הישראלי ל-1:2, אבל הגרמני לא אפשר לו לפתוח פער – זכה בחמישה משחקונים וסיים עם 2:6 נוסף – בתום משחק שנמשך כשעה ו-50 דקות.
בתחרות הבנות זכתה המדורגת הבכירה, אנה קלינסקאיה מרוסיה, שניצחה בגמר 1:6 את סופיה זחוק (3) מרוסיה, שפרשה בתום המערכה הראשונה.
כזכור, בגמר הזוגות בבנים ניצחו עידן בקשי ובנדיקט הנינג 3:6,1:6 את המדורגים שלוש – סרגיי פוגוסיאן ואיגור סולומאטין. בגמר הזוגות בבנות זכו ענבר כהן וטטיאנה מאקארובה מרוסיה במקום השני – לאחר שהפסידו בגמר 6:3,6:2 לצמד הרוסיות אנה קלינסקאיה ויבגניה לבשובה. BOYS QUALIFYING


GIRLS QUALIFYING

BOYS MAIN DRAW

BOYS DOUBLES

GIRLS MAIN DRAW

GIRLS DOUBLES


כתבות נוספות

דילוג לתוכן