חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תוכנית העשרת מאמנים ארצית יוצאת לדרך

יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ:״כחלק מהתכנון האסטרטגי של איגוד הטניס, אני נרגש שפרוייקט זה יוצא לדרך. מאמנים ומועדונים הם אבני היסוד של ענף הטניס ואנו רוצים לחזק אותם ועל ידי כך לחזק את בסיס הענף עם מטרה לחזור לצמרת הספורט הישראלי. אנו עובדים סביב השעון על גיוס תקצוב נוסף בכדי שנוכל להוציא לפועל פרוייקטים נוספים שעליהם נכריז בקרוב.

תחילתו של הפרוייקט תהיה בדרום ובצפון הארץ ואני מאמין כי בהמשך יתרחב לשאר האזורים(מרכז, שרון, שפלה).

הבחירה בשאול ובוגו אינה מקרית, מדובר באנשי מקצוע טובים, מנוסים, ערכיים ואני בטוח שהם יתקבלו בברכה על ידי המאמנים והמועדונים. לבסוף אני רוצה להודות למנכ"ל הטוטו מר מאיר ברדוגו על עזרתו ותמיכתו בפרוייקט הנ"ל ובכלל הפרוייקטים בעתיד״

את הפרויקט ירכז בצפון שאול זוהר, מעביר קורסי הכשרות למאמנים ומדריכים, אשר ניהל את מרכז הטניס בקריית שמונה והיה מאמנו של דודי סלע. ובדרום משה(בוגו) ואקנין מאמן טניס בכיר רמה 2 של איגוד הטניס העולמי, ITF, אחראי על כתיבת תוכנית הכשרה של קורסי מאמנים ומדריכים.

מטרת התוכנית הינה להעשיר את הידע של מאמנים אשר עובדים עם שחקנים צעירים.

בין הנושאים המרכזיים בהם תתמקד התוכנית:

1. היכרות עם תכנית עבודה ארוכת טווח של טניסאים (המלצות של ה ITF).

2. היכרות עם שיטות עבודה המומלצות לטווחי גיל שונים.

3. חשיבות פיתוח הקואורדינציה כללית וספציפית למשחק הטניס.

4. השתלמות מאמנים לפי נושאים שונים.

5. הרצאות להורי השחקנים.

6. תפקיד הטכניקה.

7. טקטיקה.

8. כושר גופני של טניס.

בימים הקרובים ישלח מייל למועדונים(החברים באיגוד הטניס) הרלונטיים ובו נתאם מפגש מקצועי אשר יציג את עיקרי התוכנית, מועדונים מצפון הארץ ומהדרום אשר לא קיבלו מייל מוזמנים לפנות לאופק בלאוער 0548778988.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן