חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תואר לויינברג, מקום שני לפרידמן

היום (שישי) הגיעה לסיומה במרכז הטניס רמת השרון אליפות ישראל הפתוחה בכיסאות גלגלים. היה זה טורניר הנכים הגדול והאיכותי ביותר שנערך בארץ אי פעם, עם למעלה מ-100 משתתפים מרחבי העולם.

בקטגוריה הפתוחה (נכות קלה) זכה פרנסס טור הספרדי. טור (50), שלא דורג בתחרות, הפתיע בגמר את המדורג הבכיר, בן וויקס (13) האוסטרלי עם 4:6,4:6.

בקטגוריית הקוואד (נכות גבוהה) זכה המדורג הבכיר, שרגא ויינברג (10). בגמר ניצח ויינברג את נועם גרשוני המפתיע 0:6,6:7. בחצי הגמר הדיח גרשוני את המדורג שתיים, בועז קרמר (13), 1:6,6:7.

ויינברג השלים זכייה כפולה כשזכה עם בועז קרמר גם בזוגות. השניים דורגו במקום הראשון בתחרות וניצחו במשחק הגמר את הצמד הבריטי אדם פילד וליאם אורילי (2) 3:6,1:6.

בנשים, לאחר שאילנית פרידמן הדיחה עוד בסיבוב השני את המדורגת הבכירה, ליויאן הופ (41) מארצות הברית, לא הצליחה הישראלית לשחזר את היכולת גם במשחק הגמר. פרידמן פגשה את המדורגת שתיים, לולה אוצ'ה (58) מספרד, והפסידה 6:1,7:6.

בסוף השבוע הקרוב ייצאו מרבית המשתתפים בתחרות לאליפות העולם בטורקיה שתיערך במהלך השבוע הבא.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן