חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תואר זוגות וחצי גמר יחידים לדקל בר בארובה

דקל בר סגר אתמול (שישי) שבוע מוצלח נוסף בסבב תחרויות ה-ITF בהן הוא משחק בשבועיים האחרונים. רק בשבוע שעבר זכה בר בתואר כפול בתחרות ITF (רמה 4) באיי הבהאמה, וגם השבוע לא נח הישראלי על זרי הדפנה והגיע להישגים מרשימים- חצי גמר היחידים ומקום ראשון בזוגות.
בר שיחק באי ארובה, ששוכן בים הקריבי, לא רחוק מונצאולה. בר, שדורג שתיים בתחרות (מדורג 232 בדירוג העולמי לנוער), ניצח בסיבוב הראשון 3:6,4:6 את סנטיאגו סלזאר מקולומביה, ובשמינית הגמר גבר על גוליהרם הדליץ מברזיל עם 0:6,3:6.
ברבע הגמר הוביל בר 0:1,6:7,6:2 על המדורג שמונה, רוי לדרמן האמריקני- שפרש בתחילת המערכה השלישית. בחצי הגמר הודח בר על ידי ג'ורדן טוקר דייגל האמריקני עם 6:4,2:6,6:1. דייגל גם זכה בתחרות לאחר שניצח בגמר שחקן צרפתי.
בזוגות שיתף בר פעולה עם חוסה פבלו גיל מקוסטה ריקה והשניים דורגו ארבע בתחרות. בסיבוב הראשון ניצחו השניים 7:10,2:6,6:2 את דניאל קהנין וג'ורדן טוקר דייגל האמריקנים, וברבע הגמר ניצח הצמד 5:10,7:5,3:6 את חביאר רסטרפו האמריקני וקווין מריו גנדיני מארגנטינה.
בחצי הגמר השניים סגרו עניין בשתי מערכות- 6:7 (7),1:6 מול מלקר סווארד משבדיה ואוס לאאריבי מתוניסיה, אך בגמר זה שוב נגמר במאבק ארוך, שבסופו זכו השניים בתואר לאחר שניצחו 7:10,3:6,6:4 נוקי נאקאגוואה מיפן וגוליהרם הדליץ מברזיל. את בר מלווה המאמן לירן קלינג.

בבנות, מעיין סלע ועמית גבריאלי הודחו בסיבוב הראשון ביחידות. בזוגות הודחה סלע בסיבוב השני, גבריאלי הודחה בסיבוב הראשון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן