תואר בווימבלדון כבר יש: אנדיוני אלופי איסטבורן

                                                        מאת: שי אלון

טורניר טוב עבר על אנדי רם ויוני ארליך באיסטבורן. הצמד הישראלי שמתכונן לטורניר ווימבלדון הציג יכולת טובה והעפיל לגמר, רק כדי לראות את המשחק מבוטל בשל מזג האוויר. אבל האכזבה נמשכה רק כמה שעות: הערב (ראשון) חלה תפנית בעלילה כאשר השניים זכו לשחק את משחק הגמר על משטחי ווימבלדון, והסיפור הסתיים נהדר מבחינתם, עם ניצחון וזכיה בתואר.

רם וארליך גברו על אלוף איסטבורן הטרי ליחידים, אנדראס ספי ושותפו גרגורי דימיטרוב מבולגריה, 3:6 ו-3:6 וזכו בתואר הראשון שלהם ביחד מזה שלוש שנים. 

'זכינו באליפות איסטבורן' סיפר רם באושר ל-ONE. 'ניצחנו את המשחק שהתקיים לבסוף במגרשי ווימבלדון בלונדון. זהו אושר גדול לזכות בתואר נוסף עם יוני אחרי כל-כך הרבה זמן, אנחנו מקווים להמשך מוצלח גם בווימבלדון'.

לאחר שניצחו את חצי הגמר ביום חמישי והבטיחו עלייה לגמר, ראו אנדיוני כיצד התואר חומק להם מבין הידיים. ביום שישי משחק הגמר בוטל בשל גשמים ובשבת לא התאפשר המשחק בשל משחקיו של יריבם, ספי, בטורניר היחידים. הנהלת הטורניר החליטה לבטל את משחק הגמר, דבר שקרה בהיסטוריה של הטניס המקצועני רק פעם אחת בעבר, אך לבסוף, כאמור, קיום המשחק התאפשר והישראלים סיימו שבוע מצויין עם תואר חשוב, שמביא אותם מוכנים לקרבות של ווימבלדון.

 


אנדי ויוני על המגרשים בווימבלדון. זכו בתואר משותף (רויטרס)

אנדי ויוני על המגרשים בווימבלדון. זכו בתואר משותף (רויטרס)
 

 

רם וארליך, שב-2008 זכו באליפות אוסטרליה ובאינדיאן וולס, נאלצו להתמודד עם תקופה ארוכה שכללה פציעה ארוכה של ארליך, פרידה מתוקשרת וקאמבק בתחילת העונה הנוכחית. בסיבוב הראשון של טורניר הדשא בווימבלדון הם יפגשו את איוו קרלוביץ' הקרואטי ואלכס בוגמלוב האמריקני. אם ינצחו, הם צפויים לפגוש בסיבוב השני את המדורגים 1 בעולם, האחים בראיין.

כתבות נוספות