חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שר התרבות והספורט מיקי זוהר סיכם עם איגוד הטניס וד״ר מיכאל מירילשוילי: טורניר 250 ATP או טורניר ATP500 יגיע לישראל בנובמבר!

בשורה ענקית לעולם הטניס: בפגישה שנערכה היום בין שר התרבות והספורט מיקי זוהר לאיגוד הטניס ואיש העסקים ד״ר מיכאל מירילשוילי הוחלט לקדם באופן מיידי אירוח של טורניר ה- ATP ״TEL AVIV WATERGEN OPEN״ שיגיע לישראל גם השנה ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר 2023 בהשתתפות כוכבי הטניס הגדולים בעולם.

לאחר שבשנה שעברה נחתו בארץ כוכבים מהשורה הראשונה וסיפקו לקהל אוהדי הספורט והטניס בפרט, שבוע של טניס איכותי ברמות הגבוהות ביותר, אושר על ידי ה-ATP, כי גם השנה חברת ווטרג'ן, הספונסר הראשי של התחרות, תוכל להביא לישראל תחרות נוספת מהסבב המכובד בסיוע משמעותי של משרד התרבות והספורט.

בימים אלו יחל צוות משותף של חברת ווטרג׳ן ואיגוד הטניס לתכנן את האירוע על מנת לספק לקהל חוויה בלתי נשכחת נוספת.

הטורניר יתקיים באקספו בתל אביב ויהיה במתכונת של שנה שעברה ATP250 כאשר נעשים מאמצים להגדיל אותו ל ATP 500.

במפגש היום עם שר התרבות והספורט מיקי זוהר ורמ״ט הספורט בלשכתו חן אביטן, הוצג המתווה המתוכנן ע"י ד"ר מירילשוילי ואיגוד הטניס – והמתווה אושר ויצא לדרך.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר:

״בעזרת השם נפעל לארח כמה שיותר תחרויות בינלאומית גדולות, זוהי מדיניות המשרד בראשותי. טורניר ה-ATP גדול בישראל הוא בשורה מדהימה. האירועים הבינלאומיים בספורט פותחים את ישראל לעולם ומחזקים את ענף הטניס בפרט. אני מודה לד״ר מירילשוילי ולאיגוד הטניס על החזון וארגון הטורניר וכמובן שמשרדי יסייע לקיומו ככל שניתן. נמשיך לפעול לקידום ענף הטניס בישראל על מנת שיגדל ויתפתח עוד ועוד״.

יו"ר איגוד הטניס – אבי פרץ:

״אני שמח וגאה שאירוח ATP בישראל הופך למסורת. קהל הספורט והטניס בפרט יזכה שוב לחוויה בלתי נשכחת. אני סמוך ובטוח שהאירוע הזה יעזור לנו להמשיך ולשווק את הענף לילדים ולמשפחות. איגוד הטניס יהיה שותף מלא לארגון וניהול הטורניר. אני רוצה להודות לד"ר מירילשוילי על החזון, ההשקעה ואהבת ישראל ולשר התרבות והספורט מיקי זוהר על המילים החמות, הסיוע התקציבי הגדול וההבנה המהירה בחשיבות האירוע. ביחד נצליח״.

מנכ״לית אקספו ליאת ליבוביץ:

״אקספו תל אביב גאים להיות מארחי האירוע שמביא מאות טניסאים מהעולם לעיר תל אביב-יפו וחשיפה בינלאומית שחשובה במיוחד בימים אלו למדינת ישראל״

כתבות נוספות

דילוג לתוכן