חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שרגא ויינברג ניצח בגמר הקוואד את בועז קרמר

תחרות ISRAEL OPEN 2011, שהתקיימה במרכז הטניס רמת השרון זו השנה ה-24 ברציפות, הגיעה היום (ראשון) לסיומה עם משחק הגמר בקטגוריית הקוואד.
מדובר בתחרות ITF רמה 2 על סך פרסים של 15 אלף דולר, בה השתתפו 14 שחקנים מחו'ל והיא חולקה לשלושה סוגים שונים – גברים, נשים (בשניהם מדובר בגפיים תחתונות) וקוואד (Quad) – נפגעי ידיים ורגליים. טורניר זה היווה הכנה מצוינת לנבחרות הנשים והגברים של ישראל לאליפות העולם שתיפתח ביוהנסבורג ב-24 באפריל.

 משחק הגמר הפגיש את צמד הזוגות האולימפי, שרגא ויינברג ובועז קרמר לקרב חזיתי בו הייתה ידו של ויינברג על העליונה לאחר שניצח 2:6,1:6 את קרמר.

ויינברג, שדורג 1 בטורניר ו-11 בעולם, ניצח בחצי הגמר את נועם גרשוני וקרמר (3 בטורניר ו-20 בעולם) גבר על האנגלי אדם פילד (2 בתחרות, 14 בעולם). בגמר הזוגות ניצחו ויינברג וקרמר 3:6 ו-2:6 את פילד וגרשוני.
בקטגוריה הפתוחה זכה ההולנדי טום אגברינק (2 בתחרות, 18 בעולם) אשר גבר בגמר 2:6 ו-2:6 על האנגלי מרק מקרול (4 בתחרות, 23 בעולם). מקרול אמנם הפתיע בחצי הגמר את בן וויקס (1 בתחרות, 12 בעולם) האוסטרלי עם 7:6, 6:7 ו-1:6 אך בגמר לא יכל ליכולת של אגברינק. בזוגות זכו לזלו פרקס ההונגרי ומקרול שגברו בגמר על הצמד הבכיר פיטר ג'רוסווזקי (פולין) ובן וויקס (אנגליה) לאחר ניצחון 7:6, 3:6 ו-8:10.

בקטגוריה הפתוחה לנשים זכתה הצרפתייה קריסטין שון (1 בתחרות, 13 בעולם) שניצחה בגמר 3:6, 6:3 ו-3:6 את אלנה ג'קניטו (2 בתחרות, 49 בעולם) מספרד. שתי הפיינלסטיות זכו גם בתחרות הזוגות לאחר שניצחו בגמר 3:6 ו-3:6 את הצמד הישראלי אינה משקובסקי ונוויה זעפרני. 

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן