חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שרגא ויינברג ואדם ברדיצ׳בסקי זכו באליפות ישראל

בסוף השבוע האחרון הגיעה לסיומה אליפות ישראל לטניס בכסאות גלגלים ברעננה. הטניסאים שרגא ויינברג ואדם ברדיצ'בסקי, מאילן ר"ג, זכו בסוף השבוע באליפות ישראל בטניס בכיסאות גלגלים, וחזרו על ההישג האישי שלהם באליפות של שנה שעברה.

ויינברג גבר במשחק הגמר על  על איתי ארנליב, מבית הלוחם ת"א 0:6 3:6 במסגרת בית הקוואד (נכות גבוהה).

שרגא ויינברג כזכור זכה במדליית ארד זוגית במשחקים הפראלימפים בלונדון (2012) יחד עם נועם גרשוני, ובבייג'ין (2008) במדליית כסף זוגית עם בועז קרמר. זו הפעם השנייה ברציפות בה הוא זוכה באליפות ישראל. לארנליב, הייתה השנה האחרונה מוצלחת מאוד, במהלכה זכה במדליית כסף בטורניר בינלאומי בדרום אפריקה ובמדליות זהב בטורנירים בפולין ובקוריאה. ארנליב, הוא נכה צה"ל שנפצע קשה מאוד ביוני 2007 במהלך פעילות מבצעית בשכם. בשורה משמחת נוספת אשר הגיעה בסוף השבוע לארנליב, הוזמן לטורניר המאסטרס שייערך בלונדון בחודש דצמבר. איתי זומן עקב פרישה של אחד המדורגים ובגלל דירוגו הגבוה (5) בקטגוריית הקוואד קיבל את הזימון. הטורניר יתקיים בשיטת ליגה של 4 שחקנים כאשר שני הראשונים ישחקו בגמר.

בקטגוריה הפתוחה ניצח אדם ברדיצ'בסקי את אמיר לוי, מבית הלוחם ירושלים, בתוצאה 3:6 3:6. ברדיצ'בסקי זכה במקום הראשון בקטגוריה זו גם באליפות ישראל 2014.

בזוגות גברים זכו אמיר לוי ושמואל דניאל לאחר שגברו במשחק הגמר על איתי ארנליב ושרגא ויינברג.

 

 

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן