חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שץ, צ'רניקוב, חפץ ופלג זכו בנייק 4

סבב נייק מספר 4 התקיים אתמול (שבת) כאשר עם סיומו נקבעו שמונת הראשונים שישחקו בטורניר המאסטרס המסכם ב-30 ו-31 באוגוסט. הזוכה בתחרות מכל גיל ייצא לתחרות נייק העולמית בסוף השנה שתתקיים בפלורידה.

בבנים 14 זכה אלון שץ שניצח בגמר 6:8 את אריה רוזנבאום. ישה זמל סיים שלישי לאחר ניצחון 7:8 על שחר אלבז במשחקי הדירוג 3-4. שמונה העולים למאסטרס: עידן לשם, רם קאפח, אריה רוזנבאום, אלון שץ, אמיל סבלייב, ישה זמל, בן פתאל ושחר אלבז.

בבנות 14 ניצחה וולדה צ'רניקוב שגברה 2:8 על דנה קמישב. פולינה לב סיימה שלישית לאחר ניצחון 5:8 על גאיה סולומון במשחק על המקום השלישי. שמונה העולות למאסטרס: טליה זנדברג, ולריה ניקולייב, אביטל וייסבוך, ולדה צ'רניקוב, שירה גולדברגר, אניטה רסקין, שירן ארול ופולינה לב.

 

בבנים 12 ניצח עומר חפץ 7:8 את ישי עוליאל בגמר, איתי שפינדלר סיים שלישי לאחר 4:8 על רועי רג'ואן במשחק על מקומות 3-4. שמונה הראשונים שעלו למאסטרס: עומר חפץ, ישי עוליאל, איתי שפינדלר, לוקה הרמן, דניס דז'ובינסקי, רועי רג'ואן, עומר ישעיה וגונן גינלי.

שחר פלג זכתה בבנות 12 לאחר שניצחה בגמר 7:8 את גילי זילברמן ובחצי הגמר גברה 3:8 על ניקול נדל. נדל סיימה שלישית לאחר 5:8 על פרח פז במשחק על המקום השלישי. שמונה הראשונות שעלו למאסטרס בקטגוריה זו: ענבר כהן, אביטל וולף, שחר פלג, שלי קורליצקי, נעה ירון, ניקול נדל, גילי זילברמן ולאה רפאלוב.

צפו בהגרלות התחרות

צפו בדירוג המעודכן


כתבות נוספות

דילוג לתוכן