חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שנה טובה לבר בוצר: שני חצאי גמר בסין, הוזמן להתאמן עם בלוצ'י

שנה טובה לשחקן הנוער הישראלי בר בוצר. בוצר שיחק בשבועיים האחרונים בשתי תחרויות ITF (רמה 2) בסין והגיע לחצי הגמר בשתיהן.
בעקבות הסבב המוצלח אף הוזמן בוצר בן ה-17 להתאמן כיריב אימונים עם הטניסאי הברזילאי תומאס בלוצ'י, המדורג במקום ה-36 בעולם.
את הסבב התחיל בוצר, שדורג שלוש בתחרות, בעיר קסיאמן. בסיבוב הראשון הוא גבר 4:6,4:6 על צ'ונג שנג יו מטייוואן, ובסיבוב השני ניצח 4:6,5:7 את פליפ ברגווי משבדיה. ברבע הגמר הדיח בוצר את המדורג שמונה, קאי וון לאי מטייוואן עם 3:6,7:6,3:6 ובחצי הגמר הפסיד למדורג הבכיר בתחרות, ניקולה מילוצביץ' הסרבי (26 בעולם לנוער), 2:6,3:6. בתחרות זו הגיע בוצר גם לחצי הגמר בזוגות ביחד עם שותף מיפן.
בשבוע שלאחר מכן התקיימה תחרות בסדר גודל זהה בבייג'ין, בה דורג בוצר רביעי. בסיבוב הראשון הוא ניצח 4:6,4:6,6:2 את סיאו ליו הסיני, ובסיבוב השני גבר שוב על צ'ונג שנג יו 3:6,3:6. ברבע הגמר הדיח בוצר את ווישאיה טרונגצ'רונצ'יקול מתאילנד עם 4:6,3:6 ובחצי הגמר הפסיד 6:4,6:3 למדורג שתיים בתחרות, קסין גאו (71 בעולם לנוער).
כאמור, בתום שתי התחרויות ערך בוצר שני אימונים מלאים עם בלוצ'י. הראל לוי הוא זה שהכיר בין בוצר למאמנו של בלוצ'י, לארי פאסוס. בעקבות הצטרפותו של בוצר לסגל האימונים של הברזילאי קיבל הישראלי תג אורח- שאפשר לו כניסה חופשית לחדרי השחקנים ולחדרי האוכל, בהם הוא התחכך גם עם אנדי רודיק, תומאס ברדיץ' וג'ו ווילפרד צונגה. בין לבין גם צפה הישראלי במשחק ראווה בין פיט סמפראס למאראט ספין- במסגרת חניכה של אצטדיון חדש באתר התחרות.
 

ערך אימון משותף עם בוצר. תומאס בלוצ'י
את החוויה סיכם בוצר: 'הרגשתי טוב להתאמן עם בלוצ'י. המאמנים שלו מאוד נחמדים והדבר היפה הוא שמתייחסים לצעירים בגובה העיניים. ערכנו אימון מלא שכלל גם נקודות'.
על שתי התחרויות האחרונות, אמר בוצר: 'אלו היו שבועיים קשים בסין. זאת מדינה עם אוכל בעייתי שתושביה מתקשים בשפה האנגלית. למרות זאת, תנאי התחרות היו טובים. בסך הכל זה היה שבוע חמישי ברצף של תחרויות ובימים האחרונים כבר רציתי לחזור ולהתאמן בארץ'.
בשבוע הבא ישתתף בוצר בתחרות ה-ITF בבת ים, בה הוא זכה בשנה שעברה. לאחר מכן הוא ישתתף באליפות ישראל לנוער וינסה לזכות בתואר 'אלוף ישראל לנוער' בפעם הראשונה, לאחר שבשנתיים האחרונות נעדר מהתחרות.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן