חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שלוש ישראליות ושני ישראלים בחצאי הגמר ב"סטיל אופן"

בטורניר הגברים שני ישראלים העפילו היום לחצי הגמר, איגור סמילנסקי גבר על סבורוויץ מצ'ילה 6:4 3:6 3:6 ,בר בוצר ניצל פרישה של גלעד בן צבי במצב של 0:2 ועלה לחצי הגמר. טל גולדנקורן הפסיד ליואיט הבריטי 7:5 6:2 ואור רם הראל הפסיד לבנטו הצרפתי במדורג שני בטורניר 6:0 6:2.

בטורניר הנשים קרן שלמה, דניז חזניוק וקטיה טור העפילו לחצי הגמר. שלמה ניצחה 2:6 4:6 את פליקה מגרמניה, טור גברה על אור לי 1:6 2:6 וחזניוק ניצחה בשלוש מערכות את אולבפדט השוודית 6:2 3:6 2:6. העולה הרביעית לחצי הגמר היא פטרסון השוודית שניצלה פרישה של יריבה שוודית נוספת, המלין בתוצאה 1:5.

בזוגות הנשים קרן שלמה לי אור העפילו לגמר לאחר נצחון על ליבי מש ושותפתה השוודית המלין וזאת לאחר פרישה של השתיים. צמד הישראליות טור ושטרנבך לפליקה וסבינבטובה לאחר שהיתה להן נקודת משחק לזכותן בשובר השיוויון בתוצאה 6:3 3:6 9:11.

בזוגות הגברים הפסידו הצמד הישראלי בן צבי וסטיל לאחר שפרשו ממשחקם מול הצרפתים אוליבטי ורוסט. הצרפתים יפגשו בגמר צרפתי נוסף בנטו ושותפו אובריאן מדרום אפריקה.

בחצי גמר הנשים מחר יפגשו קרן שלמה וקטיה טור ובחצי הגמר השני דניז חזניוק תשחק נגד פטרסון משוודיה. אצל הגברים איגור סמילנסקי יפגוש את יואיט הבריטי ובר בוצר יפגוש את בנטו הצרפתי. בגמר הנשים כאמור יפגשו שלמה ואור את פליקה וסבינסטובה. המשחקים מחר(שבת) החל מ 10:30

צפו בהגרלות ולו"ז מעודכן למחר:

Official Draws and Order of Play
MEN – SINGLES MAIN DRAW ""
MEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
MEN – SINGLES QUALIFYING ""
WOMEN – SINGLES MAIN DRAW ""
WOMEN – DOUBLES MAIN DRAW ""
WOMEN – SINGLES QUALIFYING ""
ORDER OF PLAY ""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן