חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיתוף הפעולה בין משרד החינוך ואיגוד הטניס ממשיך

אתמול הגיעו לסיומם במועדון הטניס רמת אליהו בראשון לציון משחקי הגמר של טורניר טניס בבתי ספר לתלמידי כיתות ה׳-ו׳ במסגרת אירועי הספורט בפיקוח על החינוך הגופני במחוז מרכז דרומי של משרד החינוך.

לאחר שבשנה שעברה התקיימה התחרות כפיילוט רק לבתי הספר היסודיים בראשון לציון , השנה, עקב ההצלחה והביקוש הגבוה היא נפתחה גם לשאר בתי הספר במחוז מרכז כולו.

התחרות הינה שיתוף של עיריית ראשל״צ, החברה העירונית, הפיקוח על החינוך הגופני במשרד החינוך ואיגוד הטניס בישראל.

התחרות התנהלה בשלושה שלבים: מוקדמות אשר התקיימו בבתי ספר שונים במחוז, רבע הגמר ומשחקי הגמר שהתקיימו אתמול ברמת אליהו.

מטרת פרויקט זה הינה חשיפת התלמידים בבתי הספר לענף ומטרתו הנגשת הטניס לילדים בכל הארץ. האיגוד רואה חשיבות גדולה בשיתוף הפעולה הייחודי הזה עם משרד החינוך ובהמשך הפעילות והרחבתה למקומות נוספים בארץ.

התלמידים והמורים זכו לחוויית טניס ברמה גבוהה עם שיפוט עצמי של המתחרים תוך כיבוד היריב ופירגון הדדי. בטקס הסיום חולקו לזוכים תעודות, מדליות ,גביעים, כובעים ותיקים.

תודה גדולה לעופר חדד רכז אירועי הספורט בפיקוח על החינוך הגופני במחוז מרכז דרומי על היוזמה ושיתוף הפעולה הנפלא. תודה לשלומי אירים המפקח על החינוך הגופני במחוז מרכז דרומי, לאריק ז׳מייטיס מנהל חטיבת הספורט והקהילה בעיריית ראשל״צ, אסי דרעי מנהל אגף הספורט, קולין היימס מנהל המתנ״ס , אמנון סלמה ממתנ״ס רמת אליהו,כפיר גרוסי ממועדון שיכון המזרח,אבי גולנדר ממועדון קריית ראשון, מיטל בועסיס ממועדון נווה דקלים, אילן שר -בית ספר לטניס שר ולנמרוד רם ולמועדון טניס נווה מונסון על שיתוף הפעולה. תודה גדולה לאופק בלאוער אשר ריכז את הפרויקט באיגוד הטניס.

רשימת הזוכים בטורניר:

תלמידים:

מקום ראשון: יצחק נבון מזכרת בתיה

מקום שני: איתמר ראשל"צ

מקום שלישי: יפה נוף ראשל״צ

מקום רביעי: נווה דקלים ראשל״צ

תלמידות:

מקום ראשון: אשלים ראשל"צ

מקום שני: יצחק נבון מזכרת בתיה

מקום שלישי: תמיר ראשל"צ

מקום רביעי: יפה נוף ראשל"צ

כתבות נוספות

דילוג לתוכן