חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר תפגוש את סופי פרגוסון בטורניר בריסביין

                                                          מאת: שי אלון

סופי פרגוסון מאוסטרליה תהיה יריבתה הראשונה ב-2011 של שחר פאר ו-מיכאל ברר מגרמניה יהיה יריבו הראשון של דודי סלע בעונת הטניס החדשה, כך נקבע הלילה בהגרלת טורניר בריסביין.

פאר, המדורגת 2 בטורניר ו-13 בעולם, מעולם לא פגשה את האוסטרלית בת ה-24 המדורגת 122 בעולם, שקיבלה כרטיס חופשי לטורניר הפותח של העונה.

בסיבוב השני מחכה לפאר, יריבה קשה יותר, לוסי סאפארובה הצ'כית, חברתו של תומס ברדיך, המדורגת 33 בעולם, שתפגוש בסיבוב הראשון את אקול אמנמנדרובה האוזבקית.

המשך ההגרלה של הישראלית, שאמורה לעלות לטופ-10 בעוד כחודש, עשוי להפגיש אותה עם המדורגת 21 בעולם, אנסטסיה פאבלוצ'ינקובה ברבע הגמר ופלביה פנטה מאיטליה בחצי הגמר. בשנה שעברה בטורניר פתיחת העונה הגיעה פאר לחצי הגמר בטורניר אוקלנד בניו זילנד.

פאר תשחק בטורניר הזוגות עם ארנצ'ה פארה סאנטוניה מספרד והשתיים יפתחו מול המדורגות 2 בטורניר יאן זי מסין ו-מוניקה ניקולסקו מרומניה, שותפתה של פאר ב-2010.

פאר אמרה הבוקר (שבת) במסיבת עיתונאים בבריסביין: 'התאמנתי חזק מאוד במיאמי בפגרה והתחזקתי. אני מנסה כל הזמן לשפר אלמנטים בטניס, אבל אי אפשר לשפר הכל בבת אחת, אחרת הכל יכול ללכת לאיבוד. אני חושבת שאני יותר אגרסיבית ויודעת טוב יותר איפה לעמוד על המגרש בכל מצב ומגיעה חזקה מאוד לפתיחת העונה'.

על המדורגת 1 בטורניר סאם סטוסר ויריבתה העיקרית של פאר על התואר אמרה הישראלית: 'היא שחקנית טובה עם סרב אדיר וצריך להיות מרוכזים מולה לאורך כל המשחק'. פאר הוסיפה: 'אני מקוה מאוד להצליח בחודש הזה באוסטרליה ובמיוחד במלבורן שהוא הגראנד סלאם הראשון של העונה ובעבר הגעתי בו לרבע הגמר . אני מהטיפוסים האלה שככל שיותר קשה מסביבי, אני מוציאה ממני את המיטב'.
 

 

דודי סלע (GettyImages)

דודי סלע. יפתח מול ברר (GettyImages)
 

 

דודי סלע המדורג 75 בעולם, זכה להגרלה סבירה בסיבוב הראשון בטורניר הגברים המקביל, כאשר יפגוש את מיכאל ברר מגרמניה המדורג 58 בעולם. סלע וברר טרם נפגשו בעבר. אם סלע ינצח הוא ישחק בסיבוב השני מול המדורג 1 בטורניר , רובין סודרלינג, ה-5 בעולם, שקיבל סיבוב חופשי.

סלע פתח את 2010 עם חצי גמר בטורניר צ'נאי בהודו ומגן על נקודות רבות השבוע. עוד ישחקו בבריסביין, אנדי רם ויוני ארליך בטורניר הקאמבק שלהם כזוג, ההגרלה שלהם טרם נקבעה.

 

 

אנדי רם יוני ארליך (רויטרס)

אנדי רם יוני ארליך יעשו את הקאמבק שלהם בבריסביין (רויטרס)
 

 

טורניר אוקלנד לנשים יקבל השנה תשומת לב רבה עקב השתתפותה של מריה שראפובה, שהחליטה להסתער על עונת 2011 במלוא המרץ ותשחק גם בטורנירי הכנה שהיא בד'כ מוותרת עליהם.

התקשורת בניו זילנד, שבשנים שעברו התעסקה בשחר פאר ובהפגנות נגדה, לא עוזבת את שראפובה לשניה אחת. הרוסיה תפתח מול קרלה סוארס נבארו בסיבוב הראשון. המדורגת 2 ואלופת 2010, יאנינה ויקמאייר מבלגיה, תפתח מול הראשונה בעולם לשעבר, דינארה סאפינה מרוסיה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן