חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר עלתה לסיבוב השני בטורניר דובאי, גם ברבע הגמר בזוגות

                                    מאת: שי אלון

שחר פאר עלתה לסיבוב השני בטורניר דובאי הבוקר (שני) כשגברה על המדורגת 557 בעולם, פאטמה אל נבאחי מנסיכות עומאן 3:6 ו-1:6. פאר שיחקה כמו בשנים הקודמות בשעה מוקדמת, במגרש מספר 1 צדדי.

פאר שברה כבר במשחקון הפתיחה ל-0:1, אבל הטניסאית מעומאן שברה מיד בחזרה. השתיים שמרו על ההגשה עד 3:3, אז הצליחה פאר לשבור שוב את המדורגת 556 בעולם, ומשם כבר לקחה בקלות את שני המשחקונים הבאים בדרך ל-3:6 תוך 35 דקות.

פאר השיגה שבירה אחרי משחקון צמוד ל-0:2 במערכה השנייה והמשיכה עם ההגשה ל-0:3. אל נבחאני עלתה על הלוח עם שמירה ל-1:3, ומשם כבר פאר שייטה לניצחון עד 1:6 תוך שעה ודקה אחת. פאר תשחק בסיבוב השני מול אגה רדוונסקה מפולין (6) או סבין ליסיצקי מגרמניה. (14).

בתוך כך פאר ירדה הבוקר 3 שלבים אל המקום ה-40 בעולם אחרי שאיבדה את נקודות טורניר דובאי מהשנה שעברה (שני הטורנירים בדוחא ובדובאי שוחקו בשנה שעברה בסדר הפוך).

 שחר פאר רשמה עוד נצחון על אדמת דובאי. הטניסאית הישראלית שמשחקת תמיד בעשר בבוקר ותמיד במגרש 1 הצדדי מטעמי בטחון, עלתה לרבע גמר טורניר הזוגות בנסיכות הערבית ביחד עם הטניסאית הספרדיה, מריה חוסה מרטינס סאנצ'ס.

יוליה גלושקו במקום ה-213, דודי סלע נותר יציב במקום ה-73
המחבט מספר שתיים, יוליה גלושקו, ירדה שלב אחד למקום ה-213 בעולם. גלושקו טרם חזרה לסבב מאז טורניר הפדרציה באילת.

יוליה גלושקו (משה חרמון)

יוליה גלושקו. ירידה של שלב אחד (משה חרמון)
 

בצמרת העולמית, הטופ 10 ללא שינוי. ויקי אזרנקה, שקטפה עוד תואר גדול בדוחא, פתחה פער גדול מיריבותיה של כ-1500 נקודות מעל מריה שראפובה שבמקום השני וכ-2000 נקודות מעל פטרה קביטובה, השלישית.

בין הגברים, דודי סלע שהודח השבוע בסיבוב הראשון של טורניר סאן חוזה נותר במקום ה-73 בעולם. סלע ישחק השבוע בטורניר ממפיס בו הגיע ב-2009 עד חצי הגמר. סלע יפתח מול בנג'מין בקר הגרמני, שעלה 62 שלבים למקום ה-284 בעולם. בקר, בשיאו בטופ 50, היה פצוע כחצי שנה במהלך 2011. אגב, המנצח עשוי לפגוש באנדי רודיק האמריקני, שהתרסק למקום ה-27 בעולם, בסיבוב השני.

 

דודי סלע באליפות אוסטרליה הפתוחה (רויטרס)

דודי סלע באליפות אוסטרליה הפתוחה. נותר במקומו (רויטרס)
 

 

אמיר וינטרוב, שיחזור לשחק רק בשבוע הבא בצ'לנג'ר סינגפור עלה שלב אחד למקום ה-211 בעולם. גם אנדי רם ויוני ארליך ישחקו השבוע בטורניר ממפיס ויפתחו מול ריאן הריסון ו-דניס קודלה הצעירים מארה'ב שקיבלו כרטיס חופשי. ארליך ירד שלב אחד ל-45, רם ירד שלב ל-46. בטופ 10 העולמי לא חלו שינויים. נובאק ג'וקוביץ', רפאל נדאל, רוג'ר פדרר ואנדי מארי שרחוקים מכל השאר, לא ישחקו השבוע.

השתיים גברו על צמד האוסטרליות סמנתה סטוסר וקאסי דלקווה 7:6 (7:4), 1:6 ו-5:10 אחרי שעה ו-17 דקות.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן