חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר ניצחה ונכנסה לאליפות פורטוגל הפתוחה

                          מאת: שי אלון, ONE

שחר פאר השלימה היום (שני) בהצלחה שלושה סיבובי מוקדמות באליפות פורטוגל הפתוחה כשניצחה את קטלינה קסטאנו מקולומביה (173 בעולם) 6:7 (1:7) ו-4:6 בסיבוב העלייה לטורניר.

פאר, שירדה למקום ה-111 בעולם, תוכל לחזור לטופ 100 אם תעבור לפחות משחק אחד בהגרלה הראשית של הטורניר המתקיים בעיר אואריאס. שחר, אגב, נוצחה בסיבוב המוקדמות השלישי בשני הטורנירים האחרונים אליהם ניסתה להיכנס, קטוביץ ושטוטגרט. אם כי בקטוביץ נכנסה כלאקי לוזר ונעצרה רק ברבע הגמר.

פאר הייתה הראשונה לשבור את יריבתה בת ה-33 שנחשבת למומחית חימר, ועלתה ל-2:4, קסטאנו שברה בחזרה ל-3:4, אך פאר הוסיפה שבירה ל-3:5 וניגשה להגיש למערכה, אך כשלה והקולומביאנית שברה ושמרה ל-5:5. המערכה הגיעה לשובר שוויון בו הישראלית ניצחה בקלות 1:7.

קסטאנו עלתה ל-0:1 ו-15:40 מול פאר בתחילת המערכה השנייה, אבל הישראלית חזרה מהבור שמרה על ההגשה ורצה עם שתי שבירות משלה בקלות ל-1:5. קסטאנו לא ויתרה והגיבה עם ריצה משלה ל-4:5 ואף עלתה ל-15:30 במשחקון הבא, אבל אז פאר התעשתה לקחה ארבע נקודות רצופות, ניצחה ונכנסה לטורניר ותשחק בסיבוב הראשון מול אנסטסיה פאבלוצ'ינקובה מרוסיה המדורגת 19 בעולם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן