חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר נחתה: אני חולמת על זכייה בגראנד סלאם

 מאת: יעל מרגלית

אחרי חודש מוצלח במזרח בו הגיעה הטניסאית, שחר פאר, פעם אחת לשמינית גמר ופעמיים לחצי גמר (בייג'ין טוקיו ואוסקה), נחתה שחר פאר בישראל כשהיא מדורגת לראשונה בהיסטוריה של הטניס הישראלי במקום ה-13 בעולם.

פאר, עדיין לא יודעת האם תשתתף בטורניר המאסטרס הקרוב שכן היא מחכה לפרישה של שחקנית בטורניר, בכדי להיכנס אליו כמחליפה ואם זה לא יקרה שחר תסיים את השנה הזו אותה היא מגדירה: “השנה הכי מוצלחת'.

על אף ששחר פאר לא לקחה העונה אף תואר, הטניסאית אמרה בשדה התעופה: “נכון שלא לקחתי תואר ונכון שלא הגעתי לרבע גמר של גראנד סלאם אבל ניצחתי שחקניות מהעשיריה הראשונה וזה דבר שלא עשיתי אף שנה וכמובן שברתי את שיא הדירוג שלי. אני משחקת טוב יותר, אני בן אדם טוב יותר ולכן בינתיים זו השנה הכי טובה שלי'.

לגבי הדירוג אמרה: “13 זה מספר מזל אצל היהודים, אני מקווה שזה רק יעלה, אבל זה רק מספר ואני מתקדמת לאט לאט'.

  פאר, ששוב חוותה חילוף מאמנים השנה, סיפרה על העניין: “בסופו של דבר אני זאת שעושה את העבודה ואני זו שמשחקת על המגרש, אי אפשר כל השנה להיות באותו מומנטום'.

פאר חזרה, אחרי שהפסידה בחצי גמר טורניר אוסקה ליפנית בת ה-40, קימיקו דאטה קרום. שנשאלה איך זה להפסיד לשחקנית מבוגרת כל כך סיפרה: “קודם כל היא לא נראית בת 40 ומה שמתסכל בהפסד זה לא הגיל שלה אלא הצורה שבה הפסדתי, כי הובלתי כל המשחק והיתה לי הזדמנות לקחת את התחרות, אבל זו כנראה שנת החצאים שלי, לפני זה היתה לי שנת רבעים, אני מקוה ששנה הבאה תהיה שנת גמרים פלוס כמה תארים'.

 

 

שחר פאר. &qout;אני בן אדם טוב יותר ומשחקת טוב יותר&qout; (יניב גונן)
שחר פאר. 'אני בן אדם טוב יותר ומשחקת טוב יותר' (יניב גונן)
 

 פאר נשאלה איך זה להיות פורצת הדרך בהיסטוריה של הטניס הישראלי אמרה: “כיף להיות ישראלית ראשונה שעושה דברים, אני שוברת שיאים ואני מקווה להמשיך, טופ טן זה חלום ואני מרגישה שאני בדרך לשם אבל החלום הכי גדול שלי שהוא לקחת גראנד סלאם'.

על תוכניותיה לעתיד אמרה: “זה כרגע לא תלוי בי, אני מקווה שאשתתף בטורניר המאסטרס ואם לא התוכניות שלי הן חופש, עוד לא החלטתי איפה'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן