חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר הפסידה למדורגת 205 והודחה בפראג

                          מאת: שי אלון, ONE

שחר פאר, שירדה בתחילת השבוע למקום ה-123 בעולם, נוצחה אמש (שלישי) בסיבוב הראשון של טורניר ה-ITF על החימר בפראג ע"י המדורגת 205 בעולם, הקרואטית אנה ורלצ'יץ' בת ה-29, 4:6, 6:4 ו- 6:3 ותרד בשבוע הבא לסביבות המקום ה-133 בעולם.

הישראלית הבכירה בחרה לשחק בשבועיים האלה בטורנירים מסבב ה-ITF, השני בחשיבותו ל-WTA. פאר פתחה דווקא בתנופה והוליכה 0:4 בפתיחת המערכה הראשונה, אבל הקרואטית חזרה ל-4:4, ואמנם נוצחה במערכה הראשונה כשפאר סגרה 4:6, אך חזרה בשתי המערכות הבאות עם 4:6 ו-3:6 וניצחה את פאר אחרי משחק הגשה חלש עם 11 טעויות כפולות.

שני ההפסדים האלה הגיעו דווקא אחרי תקופה בה היה נדמה כי פאר מצליחה להתעורר עם הופעת רבע גמר טורניר קטוביץ' בפולין וכניסה מהמוקדמות לטורניר אליפות פורטוגל הפתוחה.

למזלה של פאר, היא מוקמה במקום ה-107 בעולם ביום בו נסגרה הכניסה לרולאן גארוס ולכן נכנסה אחרונה לגראנד סלאם שם אולי תזכה להזדמנות נוספת להשיג נקודות יקרות. לקראת ווימבלדון בעוד כחודש וחצי, פאר תשחק כבר במוקדמות.

בתוך כך, טלינה פררה הברזילאית (129) שגברה בשבוע שעבר בסיבוב הראשון על פאר בטורניר בצרפת, גברה בסיבוב הראשן בטורניר "סינט גוודנס" בצרפת על דניז חזניוק, המחבט הישראלי מספר 3 שקיבלה כרטיס חופשי לטורניר עם 2:6 ו-1:6. חזניוק הצטרפה בכך ליוליה גלושקו שהודחה מאותו טורניר גם כן בסיבוב הראשון כבר אתמול ע"י ולריה סולובבה הרוסיה (172), 4:6, 6:3 ו-6:4.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן