חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר הפסידה במיאמי ולא תיכנס לטופ-10

                                                                   מאת: שי אלון 

שחר פאר, ששאפה להיכנס לטופ-10 אחרי טורניר מיאמי, תאלץ לגנוז את החלום לאחר שספגה תבוסה מפתיעה כבר בהופעת הפתיחה שלה בטורניר. המדורגת 73 בעולם, אנבל מדינה גריגאס מספרד, טניסאית שימיה הגדולים מאחוריה, הביסה את המדורגת 11 בעולם, 2:6 ו-2:6 תוך שעה ושלוש דקות.

פאר לא נכנסה למשחק מתחילתו, נשברה ל-2:0 ו-4:0 ולמרות שעלתה על הלוח כשצמצמה ל-4:1, לא הצליחה להגיע אפילו לנקודת שבירה אחת מול הספרדיה שהשלימה 2:6 נוח תוך חצי שעה.

למרות שפאר ידועה בקאמבקים המפוארים שלה, הפעם זה לא קרה. גריגאס שברה ל-0:1 בפתיחת המערכה השניה, ושמרה ל-0:2. פאר שמרה על ההגשות ל-1:2 אך נשברה בהמשך. הספרדיה ברחה ל-1:4 וסגרה ענין ללא קושי עם 2:6.

אם נסקור את הופעותיה של פאר בשנה וחצי האחרונות, נצטרך לחפש היטב הפסד כל כך מפתיע לטניסאית מחוץ ל-50 הראשונות בעולם. פאר, שהיתה זקוקה להופעה סולידית בטורניר החמישי בחשיבותו בעולם כדי להגשים את חלומה להיות בין עשר הטובות בעולם, תאלץ כרגע לחכות לסוף הטורניר, לבדוק את מיקומה ואולי לנסות להסתער מחדש על היעד בעונת החימר.

 

 


שחר פאר (רויטרס)

שחר פאר. הפסד מאכזב (רויטרס)
 

 

אנדי רם ויוני ארליך ישחקו מול הצמד הפולני אותו ניצחו בגביע דייויס, פירסטנברג ומטקובסקי בסיבוב הראשון בטורניר הזוגות במיאמי, אליו נכנסו ברגע האחרון.

קרוליין ווזניאקי, הראשונה בעולם ואלופת האינדיאן ויילס הטריה, עלתה לסיבוב השלישי אחרי 2:6 ו-5:7 על בט'ני מאתק סנדס מארה'ב. ווזניאקי כבר הוליכה 3:5 במערכה השניה, האמריקנית חזרה ל-5:5, אך נכנעה בסיום. יריבתה הבאה של ווזניאקי תהיה דניאלה הנטוחובה המדורגת 29 שניצחה 1:6 ו-3:6 אמריקנית אחרת, מלני אודין.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן