חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר הודחה מסינסינטי אחרי 6:3 ו-6:2 מול פנג

                                           מאת: שי אלון

שחר פאר סיימה הלילה (בין חמישי לשישי) את דרכה בטורניר היוקרתי של סיניסינטי בשלב שמינית הגמר. הטניסאית המדורגת במקום ה-24 בעולם, נכנעה לסינית, שוואי פנג, (15), 6:3 ו-6:2. הסינית שנמצאת בשיא כושרה הגישה מצוין בכל המשחק ופאר השיגה בסך הכל רק 10 נקודות במשחקוני ההגשה של פנג. עם נתון כזה, לא היה לישראלית שום סיכוי.

בשורה התחתונה הצליחה פאר להגיע לשלב מכובד, שבוע אחרי הדחה כואבת בסיבוב הראשון בטורונטו, גם עם קצת מזל כשהמדורגת רביעית בעולם, ויקי אזרנקה פרשה 40 דקות לפני תחילת הסיבוב השני ופאר זכתה ליריבה נוחה ברגע האחרון.

את המערכה ראשונה פתחה פנג עם משחקון הגשה על האפס שרמז על הבאות, פאר נשארה עם הסינית עד 2:2, אבל האחרונה המשיכה עם הגשות מצויינות ולא נתנה לפאר הזדמנויות לשבור. במשחקון השישי נשברה הישראלית ל-4:2, פנג שמרה ל-2:5, אך החמיצה שתי הזדמנויות לשבור שוב את פאר שצימקה ל-5:3.

אבל הסינית, ששמטה רק ארבע נקודות על הסרב שלה בכל המערכה, הגישה בקלות למערכה הראשונה, 3:6 תוך 30 דקות, עם שני אייסים לסיום המערכה מתוך שיש במערכה כולה.

פאר שמרה על משחקון ההגשה הראשון שלה בתחילת המערכה השנייה לפני שפנג שוב הגישה על האפס ל-1:1. פאר התקשתה להכניס סרב ראשון במשחקון הבא ופנג ניצלה זאת לשבירה ל-1:2. משחקון ההגשה הלא מדויק הראשון של פנג, כולל שתי טעויות כפולות, העניק לפאר שלוש  נקודות שבירה ראשונות במשחק אך כולן הוחמצו ופנג עלתה ל-1:3.

 

 


שוואי פנג (GettyImages)

שוואי פנג. לא השאירה לשחר שום סיכוי (GettyImages)
 

 

במשחקון הבא היה זה תורה של פאר להגיש שתי טעויות כפולות ופנג ניצלה זאת לשבירה שנייה במערכה ל-1:4. פנג המשיכה עם עוד הגשה על האפס ל-1:5, הישראלית השיגה עוד משחקון של כבוד, אך פנג שוב הגישה מצוין וסגרה עניין תוך שעה וארבע דקות.

פאר שהיתה אמורה לנוח לפני אליפות ארה'ב, קיבלה ברגע האחרון כרטיס חופשי לטורניר בדאלאס בשבוע הבא, ותנסה להשיג עוד ניצחונות ומומנטום לפני הגראנד סלאם האחרון של העונה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן