חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר הודחה לאחר 6:3 ו-6:3 לינינה ויקמאייר

                                                                       מאת: שי אלון

שחר פאר הודחה הלילה (בין רביעי לחמישי) ברבע גמר טורניר אינדיאן וולס, לאחר שהפסידה 6:3 ו-6:3 לבלגית ינינה ויקמאייר.

פאר, שעלתה לרבע הגמר לאחר ניצחון מרשים על פרנצ'סקה סקיאבונה, שקבע כמעט באופן סופי את כניסתה של המחבט מספר 1 של יראל ל-10 הגדולות לראשונה בהיסטוריה, לא הצליחה לשחזר את היכות גם מול הבלגית והודחה.

לאחר שהמשחק מול סקיאבונה נמשך לא פחות משעתיים ו-45 דקות, המשחק מול ויקמאייר הוכרע בתוך כשעה כשפאר לא מצליחה להפגין את הטניס שהפגינה רק 24 שעות קודם לכן.

ויקמאייר תשחק מול מריון ברטולי בחצי הגמר שניצחה את אנה איבנוביץ' ואם ברטולי תעלה לגמר, או לחילופין תהיה זו מריה שראפובה מהצד השני של ההגרלה, חלום הטופ-10 של שחר פאר יאלץ לחכות, אולי אחרי טורניר מיאמי, הטורניר הבא בו תשתתף.

זוהי הפעם השניה שפאר מעפילה לרבע גמר האינדיאן וולס היוקרתי כשהפעם הקודמת היתה ב-2007. בזכות ההישג תצבור פאר 250 נקודות דירוג ותשלשל לחשבון הבנק, 64,700 דולרים.

מערכה ראשונה – 3:6 לויקמאייר
המשחק נפתח ככשתי הטניסאיתו מצליחות לשמור על מכות ההגשה פעם אחר פעם, עד ליתרון 2:3 לויקמאייר. רק לאחר חמישה משחקונים בהן אין שבירה, הצליחה הבלגית לשבור את שחר פאר ולעלות ל-2:4 מבטיח לקראת תום המערכה.

 


פאר. עדיין קיימים סיכויים להיכנס לטופ-10 (רויטרס)

פאר. עדיין קיימים סיכויים להיכנס לטופ-10 (רויטרס)
 

 

לאחר מכן הגישה הבלגית, ניצחה על ה-0 ועלתה ל-2:5, ממנו פאר לא הצליחה לחזור. המחבט מספר 1 של ישראל עוד שמרה על הגשותיה בדרך ל-5:3, אך הבלגית המשיכה לשמור על מכות ההגשה שלה וניצח 3:6 במערכה הראשונה.

מערכה שניה – 3:6 לויקמאייר
הבלגית המשיכה עם המומנטום מן המערכה הראשונה גם במערכה השניה, ושברה מיד ל-0:1. לאחר מכן שמרה ויקמאייר על מכות ההגשה שלה, עלתה ל-0:2 מהיר, ובהמשך הצליחה לשבור את פאר בשנית ולעלות ל-0:3 מבטיח.

שחר פאר הצליחה במשקון הרביעי של המערכה להשיג את השבירה הראשונה במשחק, חזרה ל-3:1, אך זה ממש לא הספיק.

 

 


ויקמאייר. תפגוש את ברטולי בחצי הגמר (רויטרס)

ויקמאייר. תפגוש את ברטולי בחצי הגמר (רויטרס)
 

 

במשחקון החמישי ויקמאייר המשיכה עם שבירה של מכות ההגשה של פאר בדרך ל-1:4 ולאחר מכן הצליחה לשמור על מכות ההגשה שלה ועלתה ל-1:5.

פאר עוד הצליחה לשבור במשחקון השביעי, ומיד לאחר מכן להגיש ל-3:5 מה שהפיח מחדש תקוות, אבל הסיום היה של הבלגית ששמרה על הגשותיה, עלתה ל-3:6 במערכה, וניצחון במשחק כולו.
 

דילוג לתוכן