חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שחר פאר גברה 0:6 ו-0:6 על לאלאמי בטורניר דוחא

                                  מאת: שי אלון

שחר פאר, הביסה בסיבוב הראשון בטורניר דוחא, את נדיה לאלאמי ממרוקו (339) שקיבלה כרטיס חופשי, 0:6 ו-0:6 תוך 42 דקות. אלו אולי היו נקודות הדירוג הקלות ביותר שהישראלית אספה בשנה האחרונה. בסיבוב השני תפגוש פאר את המדורגת 13 בעולם, ילנה ינקוביץ'.

פאר שמרה על מקומה, 37 בעולם, למרות הפסדה בסיבוב הראשון בטורניר פאריס לפני כשבוע. היום המוצלח של פאר המשיך גם בזוגות, כשפאר ו-ורה דושבינה ניצחו את האיטלקיות החזקות, פלביה פנטה ופרנצ'סקה סקיאבונה 2:6, 7:5 ו-7:10 בסופר טיי ברייק המכריע.

המחבט מספר 2 של ישראל, יוליה גלושקו, שאמורה להתחיל סבב טורנירים בארה'ב, ירדה שלב למקום ה-212. אחריהן בדירוג: קרן שלמה במקום ה-418 ודניז חזניוק במקום ה-448.

בצמרת העולמית עלתה מריה שראפובה למקום השני בעולם על חשבונה של פטרה קביטובה שלא הגנה על תוארה בפאריס וירדה למקום השלישי. שתיהן רודפות אחרי ויקטוריה אזרנקה, הראשונה בעולם, שהשבוע תשחק בטורניר דוחא, ותתמודד בפעם הראשונה עם הלחץ של המעמד החדש. אנג'ליק קרבר, אלופת פאריס הטרייה, זינקה 5 שלבים למקום ה-22 בעולם.

סלע במקום ה-73, ירידה לווינטרוב
דודי סלע עלה שלב למקום ה-73 בעולם. סלע ישחק השבוע בטורניר סאן חוזה ויפתח מול מת'יו אבדן האוסטרלי המדורג 88 בעולם. אמיר וינטרוב, ירד 5 שלבים אל המקום ה-212 בעולם. וינטרוב צפוי לחזור לסבב בצ'לנג'ר סינגפור בעוד כשבועיים. בדירוג הזוגות עלו יוני ארליך ואנדי רם שלב בהתאמה. ארליך ל-44, רם ל-45. השניים לא ישחקו השבוע.

 

 

דודי סלע באליפות אוסטרליה הפתוחה (רויטרס)

דודי סלע. עלה שלב אחד (רויטרס)
 

 

בדירוג העולמי אין שינויים עקב סוף השבוע שהוקדש לגביע דייויס. נובאק ג'וקוביץ' מוליך את הדירוג לפני רפאל נדאל, רוג'ר פדרר ואנדי מארי.  

כתבות נוספות

דילוג לתוכן