חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שותפים לחדר, יריבים על המגרש

מחר יתקיימו משחקי חצי הגמר בתחרות הנוער (TE) המתקיימת זה השבוע השני באשקלון.

בין כל משחקי התחרות אפשר יהיה להבחין במשחק מיוחד שיתקיים מחר, כזה שיפגיש צמד חברים טובים שבמהלך השנה אף חולק חדר משותף בפנימיית המחוננים של וינגייט.

מדובר באור רם ואמיר גל, שניהם חניכיהם של המאמן אלירן דוייב. השניים מתאמנים יחדיו כל יום כארבע שעות ושומרים על יחסים טובים, כיאה לשותפים.

השניים נפגשו בסוף השנה שעברה כבר שלוש פעמים בסיבובים הראשונים של תחרויות בינלאומיות ובאליפות ישראל לנוער- כשהמאזן בין השניים, נכון לעכשיו, עומד על 1:2 לטובתו של רם.

'אנחנו מדברים כרגיל ואין מתח אפילו שגם היום בלילה נישן באותו החדר' אמר אור רם רגע לפני שהתחיל בארוחת הערב המשותפת עם גל. 'החברות בינינו נשמרת לפני המשחק וגם אחריו, עם הפסקה קצרה במהלך המשחק'.

השניים מתבדחים מעת לעת, אך מנסים שלא לדבר ביניהם על המפגש שיתקיים מחר לאחר משחקי השעה 10:00. מקורבים לשניים אכן מאשרים את החברות הקרובה אבל גם אומרים כי מחר על המגרש תהיה ללא ספק מלחמה של ממש.

הסיטואציה הלא שגרתית משפיעה גם על המאמן של השניים, אלירן דוייב: 'במצב שכזה ההרגשה הכי קשה היא למאמן. אני יודע שאחד מהחניכים שלי יפסיד בוודאות מחר, אבל מצד שני- אחד מהם גם ינצח'.

על ההכנה של שחקניו לקראת המפגש, אמר דוייב: 'אין דגשים טקטיים או טיפים לניצחון אלא רק טניס נטו. שניהם נמצאים בכושר מצוין והשתפרו מאוד בתקופה האחרונה אז אני מאמין שיהיה משחק ברמה גבוהה'.

ומה יעשה דוייב מחר? 'אצפה במשחק ואמחא כפיים רק בנקודות יפות באמת', הוא אומר. 'אני שמח שהם הגיעו לחצי הגמר, אבל הייתי שמח יותר אם המפגש ביניהם היה זז שלב אחד קדימה- אל הגמר', סיכם דוייב.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן