חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שגריר של ישראל: טוכמאיר נפגש עם עמיתיו מירדן ומצרים. פגש גם את טסונגה

טורניר ווימבלדון היוקרתי מזמן מדי שנה את צמרת השחקנים העולמית, אשר מספקת עשרות מפגשים מרתקים על המגרש. מעבר לשחקנים הרבים, מגיעים מדי יום עשרות אלפי אוהדים למגרשים, ביניהם אצולת המלוכה הבריטית, סלבריטאים, יזמים ואנשי עסקים.
כעת, מסתבר שהשילוב הזה מנפק גם מפגשים מרתקים מחוץ למגרש. אסי טוכמאיר, יו'ר איגוד הטניס, שוהה בימים אלה בווימבלדון שם הוא בוחן רעיונות חדשים בטורניר, שניתן ליישם גם בישראל במסגרות שונות.
במסגרת שהותו, עורך טוכמאיר פגישות עם אנשי עסקים, אנשי טניס וגם שחקנים פעילים. בסוף השבוע למשל, נפגש טוכמאיר עם השחקן הצרפתי ג'ו ווילפרד טסונגה, המדורג במקום השישי בעולם.
כששמע טסונגה שטוכמאיר נמצא בווימבלדון שמח לפגוש את היו'ר הישראלי. השניים ישבו לכוס תה באחד ממתחמי האירוח בווימבלדון וערכו שיחה שנמשכה כשעה, שבמרכזה נושא קידום דור העתיד של ישראל. טוכמאיר סיפר לטסוגנה על הטניס בישראל, ואילו הצרפתי סיפר לו על ההיסטוריה שלו ועל דרכו לצמרת, כמו גם על הטניס בצרפת.
בתום השיחה, ולאחר ששמע על קידום הטניס בישראל, עלתה האפשרות כי הצרפתי יגיע לשחק בארץ. כעת, באיגוד הטניס צפויים לחשוב כיצד לקדם את המהלך.
 

טוכמאיר עם עמיתיו מירדן ומצרים
לאחר הפגישה, אמר טוכמאיר: 'שמחתי מאוד לפגוש את טסונגה ואני חושב שהשיחה בינינו הייתה מאוד מעניינת. טסונגה הוא דוגמא לספורטאי על שטיפס כל הדרך לפסגת הטניס, ואני אשמח אם יתאפשר לו להגיע לישראל, לפגוש שחקנים ישראלים ולספר להם את סיפורו האישי בדרך לצמרת הטניס העולמי. כל פגישה שלו עם שחקנים צעירים עשויה לתת להם הרבה מוטיבציה וידע על מה שנדרש משחקנים ברמות האלה'.
בסוף השבוע האחרון גם נפגש טוכמאיר עם ראשי איגודי הטניס במצרים ובירדן ואף שוחח איתם על אפשרות של שיתוף פעולה בין האיגודים. השלושה צפו ביחד במשחק גמר הנשים בין סרינה וויליאמס לאגנסקה רדוונסקה, וסיכמו כי אין כמו ענף הטניס כדי להשיג שלום ואחווה בין אנשים ומדינות.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן