רמלה זכתה בגביע ווינר, זכיה ראשונה לרמה"ש

יום לפני פתיחתה של אליפות ישראל לבוגרים (19-23 בדצמבר) התקיימו היום (ראשון) במועדון הטניס רעננה משחקי גמר גביע ווינר לגברים ולנשים.
בגברים, מרכז הטניס רמלה זכתה בגביע בפעם השלישית ברציפות ובפעם התשיעית בסך הכל. במשחק הראשון גבר נועם בר 3:6,4:6 על סער סטיל מאס"א. במערכה הראשונה שמרו שני הצדדים על ההגשות עד למצב של 4:5, אך במשחקון האחרון בר לחץ את ההגשות של סטיל וניצח עם 4:6.
גם המערכה השנייה נפתחה בשמירות הדדיות עד למצב של 2:3, שלאחריו שבר בר ל-2:4 והמשיך עם שמירה ל-2:5. במשחקון האחרון סטיל שמר על ההגשה וצמצם ל-3:5, אך במשחקון המכריע בר שוב היה חד יותר וזכה במערכה עם 3:6.
במשחק השני ניצח נועם אוקון 5:7,2:6 את גלעד בן צבי. אוקון נכנס למשחק טוב והשיג שבירה ראשונה כשעלה ל-0:2. בן צבי שבר ל-2:1, אלא שאוקון שבר שוב ועלה ל-1:3. בן צבי השיג עוד שבירה אחת כשצמצם ל-2:3, אך בשלושת המשחקונים האחרונים אוקון שבר פעמיים וניצח 2:6. במערכה השנייה שני הצדדים שמרו על ההגשה עד למשחקון האחרון בו שבר אוקון לראשונה, וניצח 5:7.

צפו באלבום התמונות בפייסבוק של מרכז הטניס

""
רמת השרון, כפר מעש ומנכ"ל האיגוד משה חביב
"אני נמצא במועדון הזה כבר 15 שנה. אני שמח מאוד שלקחנו את הגביע ותקוותי היא שבשנה הבאה נשיג שוב זכייה כפולה", אמר נועם אוקון בסיום. "היה טניס טוב. למרות שאני לא מתאמן באופן קבוע, שיחקתי באופן חופשי".
על הכימיה בינו לבין נועם בר, מאמן נבחרת הדייויס, אמר אוקון: "אני ונועם עובדים יחד וחברים טובים. זה כיף שיש מישהו בפינה שאתה יכול לקבל ממנו עידוד ותמיכה".
בנשים, קבוצת מרכז הטניס רמת השרון זכתה בתואר לראשונה בהיסטוריה של המפעל. לרה פטיוק ועופרי לנקרי הובילו את רמת השרון לניצחון חלק 0:2 על אקדמיה לטניס כפר מעש.

""
עופרי לנקרי מרמת השרון
פטיוק עלתה ראשונה וסגרה עניין עם 0:6,0:6 על שני חוה. לאחר מכן עלתה עופרי לנקרי למשחק מול אחותה של שני, דניאל חוה. לנקרי המשיכה במומנטום של רמת השרון וניצחה 0:6,1:6.
יו"ר איגוד הטניס, אסי טוכמאיר, סיכם: "אני רוצה לברך את רמלה ורמה"ש על הזכייה שלהם בגביע. אני מקווה שבשנה הבאה עיריות נוספות יגייסו שחקנים נוספים כדי שהליגה תהפוך לתחרותית ומעניינת יותר, בדומה לענפי ספורט אחרים. אנחנו כאיגוד נעודד את המפעל בתקווה להצעיד אותו קדימה עוד ועוד".

""
שחקני רמלה, אס"א עם יו"ר איגוד הטניס, אסי טוכמאיר

""
ילדי רמלה עם שחקני המועדון ויו"ר איגוד הטניס

כתבות נוספות