רמלה אלופת המדינה בפעם השביעית ברציפות, רמה"ש בפעם השנייה

משחקי גמר ליגת ווינר הגיעו היום (שבת) לסיומם במועדון הטניס מכבי צפון. בסיומו של יום ארוך שסיפק משחקים איכותיים, לעיניהם של כ-200 אוהדים, היו אלה מ.ס רמלה בגברים ומרכז הטניס רמת השרון בנשים שהניפו את צלחות האליפות.
בגברים, מ.ס רמלה ניצחה 0:2 את אס"א ת"א וזכתה בתואר שביעי ברציפות, ו-16 בסך הכל. המדורג הבכיר, נועם אוקון, גבר על טל ארוס 0:6,2:6. ארוס, שסובל מדלקת בכתף ואף קיבל טיפול בין המשחקונים, לא הצליח להיכנס למשחק, ואוקון כמובן ניצל זאת ושמר על ההובלה לאורך כל המשחק, שנמשך כשעה.
במקביל, פגש נועם בר את גלעד בן צבי שנזקק גם הוא לטיפול בשל בעיות בגב התחתון. בר, מצדו, הקפיד להישאר חד לאורך המשחק, וניצח 2:6,1:6. בר עלה בפתיחה ל-0:3, ובן צבי צמצם ל-1:3 כששמר לראשונה על ההגשה. בשלושת המשחקונים הבאים המשיך בר במומנטום – וניצח 3:6. במערכה השניה בר שבר ראשון ל-2:3, והמשיך לזכייה במערכה עם 2:6.
 
""
נועם אוקון, היום במכבי צפון (פוטו גדי)
"כיף לסיים בשני משחקי יחידים. זה היה ניצחון משכנע, שיחקנו טוב, באנו מוכנים והיה ממש כיף", אמר בסיום נועם אוקון. "אנחנו בקבוצה כבר הרבה זמן – מעל 16 שנה, וזאת האליפות ה-16 שלנו, וכמובן שנלך לחגוג. תודה לטירן בוקובזה וישראל שמעוני, מגיע להם את כל האליפוית כי זה הכל בזכותם. אנחנו עושים את העבודה על המגרש והם עושים את העבודה מחוץ למגרש", סיכם אוקון.
בסיום, אמר נועם בר: "לרמלה יש רוח מיוחדת, זאת קבוצה עם נשמה וכיף לשחק ברמלה ובמכבי צפון, זה מזכיר לנו ימים נשכחים". על המשך הדרך בליגה בכלל וברמלה בפרט, אמר בר: "אנחנו רוצים לפחות עוד ארבע אליפויות כדי להשלים ל-20 אליפויות".
בנשים, זכו שחקניות מרכז הטניס השרון, לאחר מפגש ארוך ומותח שנמשך כארבע שעות. במשחק בין המדורגות שתיים, פתחה רונה לויאן עם ניצחון 5:7,0:6 על יעל ויטלה. במערכה הראשונה לויאן השיגה ניצחון חלק עם 0:6, ובמערכה השניה הצליחה לויאן לחזור מפיגור 2:4 וניצחה לבסוף 5:7.
 
""
עוד אליפות לרזומה. עופרי לנקרי (פוטו גדי)
לאחר מכן, הצליחה קטיה טור להשוות את המפגש כשניצחה 2:6,4:6,6:3 את עופרי לנקרי, ובכך שלחה את ההכרעה למפגש הזוגות. טור, שזכתה הבוקר במקום השני בתחרות הבינלאומית ברמת השרון, הגיעה למשחק לאחר הפסקה קצרה, והפסידה את המערכה הראשונה 6:3.
במערכה השניה טור שברה ל-1:2 ול-2:3, ומשם המשיכו השתיים לשמור על ההגשה עד לניצחונה של טור 4:6. במערכה השלישית טור עלתה ל-0:5, וגם שבירה ושמירה של לנקרי לא מנעו מטור לשמור על ההגשה במשחקון האחרון ולנצח 2:6.
במשחק הזוגות זכו עופרי לנקרי ורונה לויאן מרמת השרון שניצחו 3:6,3:6 את קטיה טור ויעל ויטלה ממכבי צפון. עבור רמת השרון מדובר בזכייה השנייה ברציפות במפעל, והזכייה השנייה בסך הכל, לאחר שאשתקד רשמה הקבוצה היסטוריה והניפה צלחת אליפות ראשונה.
 
""
רמת השרון עם צלחת האליפות (פוטו גדי)

כתבות נוספות